Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654620
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είναι οι κάυλες της στιγμής καμία φορά που πέφτουμε στην παγίδα...Το γυμνό που βλέπουμε μπροστά μας θολώνει το τοπίο και βουρ στα δωμάτια σαν πεινασμένος λύκος...
Βίκυ με σώμα όπως τα έχουν περιγράψει οι περισσότεροι χωρίς να είναι κάτι το ουαου έχει κάτι που σε τραβάει να την πάρεις...Τα βυζουβιος βέβαια έχουν πάρει τη κατιούσα...Σαν σύνολο δεν είδα κάτι παραπανω από εξαρι...Ελληνικος καλά άνετη στην συζήτηση...Λαδι βάζει στην αρχή στο μασάζ όχι σε υπερβολική χρήση όμως...Μου άρεσε όταν γύρισα ανάσκελα που έβαλε και στο πράμα μου να του κάνει μασάζ...Ξεκίνησε καλά δηλαδή αλλά στην πορεία τυποποίηση της όλης κατάστασης...Ρωτάει βέβαια τι σου αρέσει αλλά τι να το κάνεις άμα δεν πάρει τη κατάσταση στα χέρια της να βάλει φωτιά στο ραντεβού άστα... Καταλαβαίνετε οι περισσότεροι τι εννοώ...Αυτό το βήμα προς βήμα σταθερό δεν με τρελαίνει...Τι να πεις οι επιλογές λίγες δυστυχως ατυχησαμε
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.803
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 lavro, clonarius, ZeroTolerance και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2022
Πολύ σωστά τα είπες όλα μια από τά ίδια και χειρότερα είδα και εγώ, αυτό τό βήμα βήμα πού περιγραφής είναι τό πρόγραμμα κασέτα μπαίνω κάνω φευγω ό επόμενος, απλά ή κοπέλα δεν τό έχει
AO
Astra Opc
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1