Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655042
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο ιδρυμα. Επιλογη της Τζουλιας.Περασμα στο δωματιο κερασμα ποτου και αφου εγινε η προετοιμασια ,ηλθε και το κοριτσι.Η Τζουλια ειναι μια ωραια παρουσια γυρω στα τριαντα, υψος1,60με 1,65 ,μικρο βυζακι και ωραιο τροφαντο κωλαρακι.
Αλβανικης καταγωγης ,μιλα Ελληνικα και βασικο της προσον η ευγενεια και το μονιμο χαμογελο.Έτσι!
Εχουν γραφτει αλλωστε πολλα θετικα απο συναγωνιστες οποτε και γω δεν εχω να δωσω περαιτερω πληροφοριες απλως να συνυπογραψω.Γερο-μύστης
Ετσι στα του αγωνα υπηρξε πολλη καλη χημεια με θετικα αποτελεσματα.
Γλυψιμο παντου απο μεριας μου ,και ανταποδοση απο εκεινη.Στοματικο διαρκειας με περιποιηση της γυρω περιοχης,εναλλαγη στασεων στο σεξ.Ιδιαιτερη ευχαριστηση απο μερους μου το πισωκολητο Ασάλιωτα με ωραια αισθηση οπως και οπτικη απολαυση του κωλου της. Δοτικη και προθυμη σε ολα. Ενοιωθα οτι το ζουσε οπως και εγω και αυτο με ικανοποιουσε περισοοτερο.
Στο μασαζ, νορμαλ πραγματα συμπληρωνει το παζλ της συνεδρειας αν και γω αφιερωσα λιγο χρονο απο προσωπικη επιθυμια.
Ο χρονος μου αφιερωθηκε στον κυριως αγωνα.
Για να μην κουραζω λοιπον μιας και εχουν πολυαναφερθει ,θα πω πως ειχα μια ευχαριστη συναντηση και γω ,με ενα χαμογελαστο κοριτσι ,προθυμο να ικανοποιησει τις επιθυμιες μου.
Νομιζω οτι συγκαταλεγεται στις καλες επιλογες του μαγαζιου.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.727
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, anthotypos, black panther και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού