Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 447163
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H Έλενα είναι μια πραγματική sex machine -massage. Βρεθήκαμε για 1 ώρα και έγινε χαμός. Η νύχτα του αγίου βαρθολομαιου. Κάναμε στην αρχή μπάνιο μαζί με τα γλωσσόφιλα να δίνουν και να παίρνουν, Και τα σαμπουάν και τα αφρόλουτρα εκατέρωθεν να δεσπόζουν στο εναρκτήριο λάκτισμα της συνάντησης. Μετά μπήκαμε στην διαδικασία του μασάζ και εκεί έγινε το έλα να δεις. Της έκανα έκπληξη να της κάνω εγώ μασάζ την οποία και δέχτηκε με μεγάλη χαρά βάζοντας λάδι σε όλο της το σώμα και αλείφοντάς την με άπειρα χάδια και δύναμη που την γκάβλωσε ακόμα περισσότερο. Της έγλειφα και της φίλαγα την πλάτη επίσης πράγμα που της άρεσε ενώ επικεντρώθηκα και στο μπροστινό της μέρος και στα υπέροχα βυζιά της όπου της ζήτησα να με θηλάσει ταυτόχρονα και αφού της άλειψα όλο της το σώμα της έγλειψα για κάνα 10 λεπτο το μουνί της όπου κόντεψε να χύσει. Και μόλις κατάλαβα ότι θα χύσει, μου βάζει προφυλακτικό και την γάμισα από μπρος και από πίσω ενώ ήμουν κολλημένος επάνω της όπου και έχυσα ολοκληρωτικά μέσα της. Κάναμε μπάνιο σκουπιστήκαμε από τα αρκετούτσικα λάδια και μετά αρχίσαμε δεύτερο γύρο με αυτήν να παίρνει την πρωτοβουλία και να μου κάνει ολοκληρωτικό μασάζ ενώ μετά μου πήρε μια υπέροχη πίπα όπου την φρέναρα γιανα μην τελειώσω και μετά την πήρα στα τέσσερα με έντονα βογγητά από πλευρά της όπου και τελείωσα εκεί για δεύτερη φορά. Μετά αγκαλιαστήκαμε φιληθήκαμε έντονα και μετά ξαναπλυθήκαμε όπου έπεσαν και εκεί έντονα γλωσσόφιλα και με βοήθησε να σκουπιστώ και να με περιποιηθεί και μετά βγαίνοντας με χαιρέτησε και πάλι με έντονες αγκαλιές και φιλιά από πλευρά της. Την ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου για αυτή την υπέροχη συνάντηση μας και επιφυλάσσομαι για την επόμενη
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.316
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Baby face, olddog, anthotypos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2022
καληπέρα κάνει δηλαδή και πρωκτικό? αν ναι τότε κάνει όλα όσα μου αρέσουν
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1