Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785485
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεσημεριανή επίσκεψη, παρήλασαν 3 κοπέλες ντυμένες. Διάλεξα την Αλεξάνδρα με τα πορνοτάκουνα και το μαύρο κολάν, έδειχνε μουνάρα. Ο χώρος θα ήταν τέλειος αν είχε και κρεβάτι. Όταν ήρθε πάω να τη χουφτώσω και μου λέει, τι κάνεις? Θα σε βοηθήσω να γδυθείς. Δηλαδή το μασάζ το θέλεις μετά? Ναι λέω. Εντάξει μου λέει ξάπλωσε. Γδύνεται και έρχεται να μου φορέσει το λάστιχο. Θέλω χωρίς, όχι μου λέει δεν κάνω για λόγους υγείας. Το καταπίνω. Ξεκινάει μια αερόπιπα στημένη έτσι ώστε να μην μπορώ να τη χαϊδεύω, μετά από λίγο ανεβαίνει από πάνω βάζοντας χέρι για να εμποδίζει τη διείσδυση, δε με βολεύει. Στήνεται όρθια στον πάγκο κι εγώ από πίσω, πάλι βάζει χέρι. Μ'αυτά και μ' αυτά αρχίζει να μου πέφτει, το καταλαβαίνει και προτείνει handjob, λέω ας είναι. Αφού με τέλειωσε, λέει να σου κάνω μασάζ την υπόλοιπη ώρα. Όπως ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα με χαϊδευε στα μπούτια μέχρι που πέρασε η ώρα. Δε χαμογέλασε καθόλου, μίλησε ελάχιστα. Και γαμώ τις επαγγελματίες! Ξέχασα να κάνω περιγραφή. Ελληνίδα μετρίου αναστήματος, μαύρα μαλλιά πιασμένα κότσο, πρόσωπο αδιάφορο, μετρίου μεγέθους βυζιά, σφιχτό δέρμα, ωραίο κώλο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
konsolasg3
Μέγας
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.191
Πόντοι:
4.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Mitsibonas, thelastpm, olddog και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2022
Ηθελα να γραψω και εγω για αυτη και κακως δε το εκανα
23 Ιανουαρίου, 2022
από τα νόμπελ ηδονής πήγαμε στη φολάρα ...
23 Ιανουαρίου, 2022
εδωσες 60 ευρω και ηταν φολα?Απορω γιατι στα πολλα λεφτα ειναι φολες ποιος ο λογος?στα φτηνα πες οκ ειναι λιγα τα λεφτα αλλα στα ακριβα ειναι αδικαιολογητο.
J
jimakos900
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3