Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323538
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επέλεξα τη Ρούλα από περιέργεια και δεν το μετάνιωσα. Με πήγε στο δωμάτιο που έχει τζακούζι, και το μασαζόστρωμα είναι στο υπερυψωμένο πάτωμα. Το μπάνιο είναι έξω και κοινόχρηστο. Μου έκανε εντύπωση ότι σ αυτό το ίδρυμα τα λεφτά τα παίρνουν οι ίδιες οι κοπέλες και όχι η τσα2. Η Ρούλα είναι ένα καλοδιατηρημένο (θα έλεγα) gilf άνω των 50. Είναι γύρω στο 1,65 μπορεί και πιο κάτω, με σιλικονάτα βυζιά μετρίου μεγέθους και όμορφο κώλο. Ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, το πρόσωπο συμπαθητικό, σπασμένο όμως. Ξεκίνησε με μασάζ στην πλάτη και τρίψιμο των βυζιών, γλύψιμο παντού από πάνω μέχρι κάτω και γλυφοκώλι. Γυρνάω πάλι γλύψιμο παντού, ξεκινάει μια πίπα υπερπαραγωγή με πολύ τεχνική στη γλώσσα. Τη σταματάω, ανεβαίνει από πάνω δυσκολεύτηκε λίγο να τον βάλει στο μνί της έντονο κοπάνισμα, τη γυρνάω στα 4 για κάμποση ώρα μου λέει τα θέλω στο στόμα, 'πολύ ευχαρίστως', τον παίρνει στο στόμα γρήγορο ρυθμό όπου δεν άντεξα, μετά το τέλος συνέχισε να τον γλύφει 2-3 λεπτά. Τα έφτυσε στο χαρτί και μου τρίφτηκε για λίγη ώρα ακόμα. Συμερασματικά, μπορεί από εμφάνιση να μην είναι τοπ αλλά οι υπηρεσίες είναι άψογες, αξίζει μια δοκιμή.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
konsolasg3
Μέγας
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.191
Πόντοι:
4.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, olddog, anthotypos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2022
και στο oasis Σ29 , οι ίδιες τα παίρνουν

αυτό είναι το σωστό
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1