Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106467
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακή μεσημεράκι κατά τις 1:00 φτάνω Σολωμού 70 πατάω κουδούνι πήγα εκεί μετά που διάβασε στο σαλόνι εμφανίζεται η Αλίνα που μου παρουσιάζει τις άλλες τρεις κοπέλες Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι εκείνη τη μέρα διάλεξα την Alena Γούστα είναι αυτά μπαίνω μέσα στο δωμάτιο πολύ καθαρό γενικά χώρους καθαρούς,,, και πολύ ευγενικά τα κορίτσια Όλα έκανα το ντουζάκι μου και περιμένω να μου φέρουν ποτό αυτό που ζήτησα ήρθε και η Αλίνα Πάρα πολύ καλή και στο social κομμάτι και ξεκίνησε το μασάζ πάρα πολύ καλή στο μασάζ από τις κορυφεές μπορώ να πω μετά από 20 30 λεπτά Είχα χάσει και την αίσθηση του χρόνου πρέπει να γυρίσω και άρχισε τα ερωτικά παιχνίδια που το έχει πάρα πολύ σε αισθησιασμό και από ότι κατάλαβα κάνει ότι καλύτερο μπορεί να ευχαριστήσει τον πελάτη εν συντομία Η κοπέλα είναι δεκτική ερωτική είναι όμορφη βγάζεις πολλά γouστα με το κορίτσι και Φεύγοντας έχεις ένα χαμόγελο ευχαρίστησης σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά είναι vfm
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2022
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spor48, Easy Rider(2), Nubic και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2022
Καλησπέρα καλή χρονιά.
Ο μονοκόματος τρόπος που τα γράφεις είναι δυσκολοδιάβαστος.
Κάνε μας το χρόνο που θα διαβάζουμε λιγότερο χρονοβόρο

Ευχαριστώ
19 Ιανουαρίου, 2022
έχεις τα δίκια σου και εγώ δύσκολα το διάβασα αυτό που έγραψα κράτα όμως την ουσία το μωρό ήταν πάρα πολύ καλό
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2