Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106470
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη για πρώτη φορά στο μαγαζί στη Σολωμού 70, αφού διάβασα καλές κριτιές από προηγούμενους συναγωνιστές.Μπαίνοντας υπήρχαν 3 κοπέλες, πιθανώς επειδή ήταν αργία. Χωρίς να συγκρατήσω τα ονόματά τους, διάλεξα αυτή που μου έκανε κλικ και μου άρεσε εμφανισιακά περισσότερο. Χώρος καθαρός και προσεγμένος. Αφού έκανα το καθιερωμένο ντουζάκι μπήκε η κοπέλα και την ρώτησα πως την λένε.Μου είπε Αλίνα και αμέσως λέω μέσα μου, έπεσα στην περίπτωση καθώς θυμήθηκα όλες τις καλές προηγούμενες κριτικές για την συγκεκριμένη κοπέλα.
Πράγματι εκτός ότι είναι μία κούκλα είναι και καταπληκτική επαγγελματίας.Αισθάνεσαι ότι κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου.Εάν την φερθείς όμορφα θα σου το ανταποδώσει διπλάσια.
Μου έκανε ότι της ζήτησα, καταπληκτικό μασάζ, υπέροχα γλωσσόφιλα και επειδή μου αρέσει πολύ το στοματικό, αφού την έγλειψα για αρκετή ώρα πράγμα το οποίο της άρεσε, μου πήρε μία αξέχαστη υπέροχη πίπα όπου κατέθεσα στο στοματάκι της.
Ήταν μία από τις καλύτερες συνεδρίες που έκανα με μία υπέροχη κοπέλα και σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ.
Αλίνα είσαι υπέροχη. Στο επανιδείν
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2022
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2022
Καλησπέρα καλή χρονιά
Πως και €100? Υπήρξε έξτρα υπηρεσία?
09 Ιανουαρίου, 2022
Συγγνώμη έκανα λάθος.80 € ήταν το κόστος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2