Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789533
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η χαλαρή εορταστική περίοδος σε συνδυασμό με τις εορταστικες άδειες προσφέρεται και για κάποιες παραπάνω απολαύσεις.

Στο μαγαζί η κίνηση ήταν σε νορμάλ η και χαμηλά θα έλεγα επίπεδα μια και μόνο 3 από τις 12 κοπέλες ήταν στα δωμάτια.

Επέλεξα τη νεα στο μαγαζί κοπέλα την Ειρήνη.

Η Ειρήνη είναι ρωσίδα με καστανόξανθα μακριά μαλλιά και πράσινα ανοιχτά μάτια. Την έκανα γύρω στα 35, ισως και λίγο παραπάνω. Γύρω στο 175 ύψος, με μακριά πόδια και δυάρια ωραία βυζιά. Εντυπωσιακή συνολικά γυναίκα που σίγουρα την κοιτάζεις όταν περνάει. Εντονο μαύρισμα μια και είναι χειμερινή κολυμβήτρια με λευκές τις "αντρικές ζώνες ενδιαφέροντος" πράγμα που έκανε ιδιαίτερα σκαμπρόζικη την εξερεύνηση του σώματος της στη φάση του αρχικού μπαλαμουτιάσματος.

Στα των υπηρεσιών τώρα. Δινει βαθιά και ωραία γλωσόφυλα. Ανταποκρίθηκε ωραία στις πρωτοβουλίες μου και φαινόταν ότι φιαχνόταν από το σεξ τόσο από τις ρόγες της που τσίτωσαν όσο και από την κατωθεν "πλημύρα" μετά τα προκαρκτικά μπαλαμουτιάσματα.
Καλή πίπα με επιδέξια χρήση της γλώσσας. Αλλά το κερασάκι στη τούρτα ήταν τα ηχητικά εφέ τα οποία πρέπει να ακούστηκαν μέχρι την υπόγεια διάβαση της Λαγουμιτζή και στους δυο γύρους. Εξ ου και ο τίτλος της κριτικής "Ρωσίδα Σοπράνο".

Μου είπε οτι δεν έχει ξανακάνει αυτή τη δουλειά και από το τρόπο διέγερσής της οσο και από το βλέμμα της στο doggy style οταν χτυπιόταν με ωραίο ρυθμό πάνω στο πούτσο μου μέχρι που μας άκουσαν στη Λαγουμιτζή και "χύθηκε" επάνω μου σφίγγοντας με τα χέρια της τους ώμους μου, τείνω να το πιστέψω.

Στο μασάζ ανάμεσα στους δυο γύρους που παίχτηκαν το παλεύει και θα έλεγα ότι είναι στο μέσο όρο του μαγαζιού, για όσους το μασαζ τους ενδιαφέρει.

Συνολικά μια ωραία συνάντηση που σιγουρα θα επαναληφθεί.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alanakos19641964, tenten956, kafearkoudas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2021
αν είναι έτσι όπως μας τα λες για την κυρία

τί μας ενδιαφέρει αν κάνει καλό μασάζ ή όχι....για το μασάζ πάμε?

μπράβο της και μακάρι να μείνει

30 Δεκεμβρίου, 2021
Ο προλογος σου ολα τα λεφτα.
Θυμιζει Guilty pleasure
review reaction 1 Kaloeros
30 Δεκεμβρίου, 2021
Γράφω για όσους το μασάζ τους ενδιαφέρει οτι είναι στο μέσο όρο. Και να είσαι σίγουρος ότι κάποιους πραγματικά τους ενδιαφέρει κρίνοντας από κάποια pm που παίρνω. Οι υπόλοιποι απλά αγνοούν το σχόλιο οπως και εσύ προτείνεις
review reaction 1 giorgiodelafuentes2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3