Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215511
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το delight 7 είναι ένας χώρος ο οποίος έχει εξαιρετικές μασέρ. Μου αρέσει η Μαρίνα από Λευκορωσία, η Νικόλ, η μαργκώ η Σοφία και ειδικά τώρα τελευταία η Βικτόρια. Δεν την λες και top αλλά είναι μια γυναίκα με εξαιρετικά χέρια και περιποίηση, καταπληκτική μασέρ και σου δίνει μια άλλη σεξουαλική αύρα. Και μπορεί να σου εκπληρώσει την φαντασίωσή σου σαν να γαμάς την οικιακή βοηθό σου η μια υπέροχη μπαργούμαν η μια απλή καθημερινή γυναίκα στο πεζοδρόμιο. Δεν είναι ούτε και κοντή ούτε και ψηλή, ούτε και χοντρή η κόκκαλο, η καλλονή, αλλά έχει φοβερά μάτια, καλά πιασίματα, και γενικά όταν είδα τις κοπέλες αυτή μου έκανε κλίκ πιο πολύ κυρίως λόγω της ευγένειάς της των καλών υπηρεσιών με γλωσσόφιλα, αγκαλιές και χαμουρέματα και της απλότητας της που βγάζει σε έναν πελάτη. Δηλαδή να την κάνει ότι θέλει και να το ευχαριστηθεί και η ίδια και ο ίδιος. Μετά το μπάνιο, ήρθε και ξεκινήσαμε να χαιδευόμαστε για ώρες και να φιλιόμαστε, να της χαιδεύω τα μαλλιά και μετά η ίδια να με φιλάει στο μάγουλο. Ξεκίνησα να της κάνω αισθησιακό μασάζ σε όλο της το σώμα και μπροστά και πίσω, και μετά να την γλύφω αργά με την γλώσσα και αυτή να έχει χαλαρώσει και να το ευχαριστιέται. Μετά της έγλυφα αργά τα βυζιά της βάζοντας της και λίγο κρέμα πάνω τους ενώ της έγλυφα για πολλή ώρα το μουνί της αργά και αισθησιακά τρελαίνοντάς την ακόμα περισσότερο. Μετά μου έκανε και η ίδια μια πίπα και μετά αρχίσαμε ένα φανταστικό σεξ. Πρώτα αγκαλιασμένοι, μετά ιεραποστολικά και μετά σε στάση sandwich βάζοντάς τον της από τον κώλο και εκεί ήρθε το τελείωμα. Το πρόγραμμα ήταν μια ώρα και για δύο εκτονώσεις που σημαίνει ότι μετά μου έκανε μασάζ και αυτή και μετά προχωρήσαμε σε δεύτερο γύρω στα τέσσερα αυτή την φορά όπου ήρθε το τέλος. Αφού τελειώσαμε με σκούπισε και μετά κάναμε και μαζί ένα μπάνιο. Αν και για μια ώρα το πρόγραμμα καθήσαμε πάνω από 1 ώρα περίπου μιάμιση. Είναι πάρα πολύ φιλική και άμα σε συμπαθ'ησει και είσαι καλός παρτενέρ δεν υπάρχει περιπτωση να μην περάσεις καλά. Θα μπορούσε άνετα να είναι και η συντροφός σου Και είναι κρίμα για μερικές δικές μας και όχι μόνο να το παίζουν ντίβες και να ζητάνε και παραπάνω χωρίς να σου προσφέρουν αυτά που προσφέρει η συγκεκριμένη και πολλές άλλες κυρίες ακόμη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.316
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sakarvats, Διαγραμμένο μέλος 201295, tenten956 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2021
''βάζοντάς τον της από τον κώλο'';; Δίνει κώλο η Βικτώρια εξολοθρευτή;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1