Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169643
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο δρόμος με έφερε προς τη Ν. Σμύρνη και είπα να γνωρίσω τη νέα άφιξη του μαγαζιού.
Stripper Λευκορωσίας ψηλή με κορμάρα, ποδάρες και φτιαγμένες τορπιλοβυζάρες!!!
Η περιγραφή του Zero είναι πολύ κοντά σ' αυτό που θα δείτε, με μόνη παρατήρηση ότι θα ήμουν λιγότερο ενθουσιώδης αναφορικά με το πρόσωπο.
Πάντως πραγματικά από τα πιο εντυπωσιακά κορίτσια που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στα ελαιοτριβεία της Αθήνας.
Επικοινωνία στα αγγλικά ικανοποιητική.
Μπαίνω στο δωμάτιο μετά το ντουσακι μου και η κοπέλα μέσα στην καύλα. Βγάζει την λευκή μπλούζα που φορούσε, μένει με το εσώρουχο και την αρχίζω στο μπαλαμούτι. Πετάω την πετσέτα που φορούσα, της αφαιρώ και το στριγκάκι και παίζω λίγο με τις τρυπούλες της.
Ανεβάζει στροφές. Γονατίζει και με αρχίζει σε ένα υπέροχο oral. Μου το κάνει κλαρίνο.
Την βάζω σκυμένη στο μασαζοκρέβατο, μπαίνω μέσα της και τη σπρώχνω δυνατά! ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα Στήνεται καλά παρά το ύψος της και αντέχει. Εσπρωχνε κι αυτή προς τα πίσω. Ακουγόταν αυτός ο υπέροχος ήχος του "σπρωξίματος" και τα @@ χτυπούσαν στα κωλομέρια της. Οι καύλες στο κόκκινο!
Ξαπλώνει στο μασαζοκρέβατο με τραβάει πάνω της και με τυλίγει με τις ποδάρες της. Συνεχίζουμε το σπρώξιμο. Στην αρχή πιο μαλακά, στη συνέχεια έκανα push ups όντας μέσα της και αυτή ανταπέδιδε με μουνιές. Ιδρώτας φουλ...
Κάποια στιγμή που ένιωθα ότι θα τελειώσω, βγαίνω, αφαιρώ το σκουφάκι και της τα δίνω στα στήθη της.
Είχαν μείνει 5 λεπτά. Πέρνω μια ανάσα και πάω για μπανάκι.
Εφυγα ξαλαφρωμένος και με το χαμόγελο!
Λέω να ξαναδοκιμάσω σε ωριαίο session...
Μακάρι να μας έρχονται πάντα τέτοιες κοπέλες! Εχουμε πήξει στα μιλφ και προγκιλφ...
Αυτά για την Τατιάνα και ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jelly Bean, Annapurna, lavro και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού