Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106492
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα κατά τις 19:00 από Σολωμού 70. Για όδους δεν έχουν πάει υπάρχει ένα κουδούνι με κάμερα στην είσοδο που γράφει 1ος όροφος, πατάς ανεβαίνεις στον πρώτο.
Δε μου ζήτησαν πιστοποιητικό εμβολιασμού ή κάτι αντίστοιχο, μάλλον έχω πολύ αξιόπιστη φάτσα.
Μέσα ήταν η Εύα (petite) ,η gilf Χαρά και η Αλίνα. Ντουζάκι και μασαζοκρέβατο.
Έρχεται η Αλίνα, μία μιλη με ωραίο πρόσωπο, πολύ όμορφα μάτια, βυζάρες φυσικές αλλά ταλαιπωρημένο σώμα. Δεν είναι χοντρή αλλά έχει ραγάδες στην κοιλιά. Πάντως μπάζο με τίποτα δεν τη λες.
Πήρα το πρόγραμμα των 70 ευρώ.
Η Πολωνή είναι Αλίνα είναι μεγάλη καλλιτέχνις στο μασάζ. Μαγικά χέρια ξεκινάει από τα πόδια ,τρίβει δυνατά που για μένα είναι πολύ καλό καθώς κάνω βάρη στο γυμναστήριο. Το μασάζ δεν είναι καθόλου ξεπέτα, πραγματικά ασχολείται μαζί του μέχρι που ανέβηκε πάνω μου και μου έτριβε την πλάτη με τα γόνατα (είναι μετρίου αναστήματος).
Μετά ξεκίνησε το δεύτερο στάδιο που λέει και η Αλίνα. Πίπα με ισπανικό για σεμινάριο πολύ αισθαντική, φάσωμα που δεν το έχω κάνει ούτε με σχέση και δυνατό γαμήσι σε doggy ,αυτή πάνω μου στο μασαζοκρέβατο, στον καναπέ ,στα όρθια και μετά με τελείωσε με ισπανικό και πίπα ακάπωτη.
Σίγουρα άξιζε τα λεφτά του. Αν θες εμφάνιση μοντέλου πας αλλού. Αν θες καλό μασάζ να γουστάρεις πας Αλίνα.
Επίσης πολύ ευχάριστη παρουσία, γελούσε μετά μου έφερε και τις δύο άλλες κοπέλες να τις δω πριν φύγω, πραγματικά τρομερή επαγγελματίας. Τη συστήνω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2021
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Nubic
Μέγας
Εγγραφή:
28 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
11.123
Πόντοι:
3.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, SKEF, Elganador και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού