Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169733
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αδελφικός εξωθεσμικός φιλος μασαζιάρης με ειδοποιησε πως στο κατάστημα της Βικυς έχει έρθει νεα στριπερ εκ Λευκορωσίας σουπερ εμφανίσιμη.
Κατάφερα τελικά να περάσω σήμερα απο το μαγαζι .
Μου άνοιξε η Βικύ και μετα το καθιερωμένο κέρασμα ειδα το μωρό.
Νομιζω πως αντικειμενικα και κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι η πιο εντυπωσιακη και ομορφη κοπελα σε μασαζ απο οσες γνωριζω αυτην την στιγμη.
Εχουμε και λεμε λοιπον
υψος περιπου 1,80 χωρις τακουνια (!!!!)
Ξανθια με γαλαζια ματια φοβερη επιδερμιδα
Αδυνατη και γυμνασμενη με αψογο σωμα
Ποδαρες ατελειωτες ολοισιες
κωλαρα ολοστρογγυλη χωρις κυτταριστιδα
τι αλλο να πω?
βασικα παγωνεις με το που την βλέπεις γιατι ειναι τοσο εντυπωσιακη που ισως καποιοι να κομπλαρουν ειδικα με το υψος της
εννοειται περασα χωρις δευτερη σκεψη στο δωματιο.
Αξιζει εδω να αναφερω ποσο καθαρος ειναι ο χωρος και τα φοβερα κρεβατια μασαζ που διαθετει που ειναι ξυλινα και σχεδον ημιδιπλα.
Ηρθε λοιπον η Τατιανα. Ελληνικα δεν μιλαει ξερει ομως καλα Αγγλικα και φυσικα Ρωσικα.
Η κουβεντα εγινε στα Ρωσικα τα οποια γνωριζω και βοηθησαν να γινει το κλιμα αμεσως φιλικο.
Εχω να πω πω;ς οσο μουναρα και εντυπωσιακη ειναι τοσο καλο και ακομπλεξαριστο χαρακτηρα εχει. Δεν ειναι καθολου ντιβα ουτε καβαλημενη προς τιμην της.
Μασαζ μετριο αλλα ποιος το γαμει το μασαζ με τετοιο κορμι....
μονο που σε χαιδευει τετοια γυναικα αρκει.
Στο δευτερο μερος εμπειρη και δυνατη. Δεχεται γλυψιμο κανει φοβερο στοματικο ειναι πεντακαθαρη μυριζει υπεροχα στηνεται φοβερα και παρολο το υψος της κουμανταρεται ευκολα
δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα να εχεις τετοιες ποδαρες ανοιχτες και τα γονατα της στους ωμους σου
ονειρο!
σπευσατε να προλαβεται την γυναικαρα γιατι δεν ξερω ποσο καιρο θα την εχουμε ακομα στα μασαζ!
αυτο εχω να πω μονο!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, Διαγραμμένο μέλος 177357, Πρυτανης και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού