Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784265
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνέχεια του τίτλου θα ήταν milf...
Γιατί η γυναίκα είναι ο ορισμός του milf και πιστεύω ότι οι πιο μιλφακηδες την γνωρίζουν οπότε κάθε σύσταση περιττή.Ηθελα να δω κάτι αξιόλογο και να συνδυάσω μασάζ με όρεξη για συνέχεια.Το πάρκινγκ αποτελεί μια δυσκολη επιχείρηση στην περιοχή των Εξαρχείων αλλά αφήνοντας το σε μισθωμένο χώρο ουδέν λόγος ανησυχίας.Η παρέλαση που γίνεται με κάνει ακόμη περισσότερο να καυλώνω με το τι θα διαλέξω.Δυσκολη η σκέψη για αποχώρηση με μιλφαρες ντυμένες και έτοιμες για όλα.Πηρα τη Λία μου άρεσε όλο το σύνολο το είχε απογειώσει όπως έπρεπε.Και στη συνέχεια απογείωσε και εμένα τον ίδιο.Μασαζ εξαιρετικό τα πάντα όλα όπως και μετά το τέλειο γλυψαρχιδι για να έρθει η σωστή καύλα.Μετα πέρασμα της καποτας και ότι στάση μου ερχόταν και της ερχόταν στο μυαλό έγινε.Η γυναίκα είναι κορυφή για μένα.Επαγγελματιας από τις λίγες.Μονο και μόνο η εικόνα με τα τακούνια την κοντή τη ρόμπα και τα σηκωμένα βυζιά δεν αφήνει ασυγκίνητο κανέναν.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, TOMCRUISE, xagnostos2006 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2021
για να είμαστε ειλικρινείς .... δεν ανήκει στα MILF πλέον η Λία, έχει μπει στα GILF

όποιος ξέρει περισσότερα καταλαβαίνει αν έχω δίκιο ή όχι

όμως όσον αφορά υπηρεσίες κλπ....είναι κορυφή!!!!!!!!!
review reaction 1 sisax87
30 Οκτωβρίου, 2021
Σημερινό πέρασμα. Το απόλυτο πιστόλι. Πίπες σε όλες τις στάσεις. Ανανεωμένη μου φάνηκε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2