Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169717
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Βάνα όταν την πρωτοείδα(πριν κανα χρόνο περίπου και λίγο πριν το 2ο λοκντάουν) ήμουν κάτι μεταξύ καυλωμένος και ενθουσιασμένος μαζί!!!!!! Έχει τα χρονάκια της(γύρω στα 40-43) αλλά έχει προσωπάρα πολύ δυνατή για απεριόριστη μαλακία υπενθύμισης (ιδανική όταν έχεις ταυτόχρονα κατουρόκαυλες και διακοπή ρεύματος στο σπίτι). Είναι γύρω στο 1,70-1,72cm ωραία στομάρα με καταπληκτική οδοντοστοιχεία για δυνατά γλωσσόφιλα τα οποία και μου έδωσε απλόχερα...Το κορμί έχει χαλαρώσει αρκετά σε σχέση με πέρσι....σε σημείο που χρήζει προσοχής γιατί μετά δεν θα μαζεύεται οριστικά το πράγμα....έχω μόνο θετικά σχεδόν να πώ , διότι και γλυφομουνάδα γουστάρει τρελλά και το δείχνει....και στο γαμήσι δεν μασάει(χωρίς κώλο όμως) όσες στάσεις και όπως θες...μασάζ δεν το πολυέχει αλλά εμένα προσωπικά δεν με πολυνοιάζει γιατί αν θέλω καλό μασάζ ξέρω που θα πάω και με ποιά....(25 χρόνια εμπειρίας δεν ξεγράφονται εύκολα από τον σκληρό). Τα παίρνει και στόμα αλλά τα φτύνει! Έχει φωνή βραχνή φορτηγατζή με κρυολόγημα αλλά είναι ότι πρέπει για ένα ξεμπούκωμα....δεν είναι προφανώς ούτε μαρίνα ούτε μαιρούλα ούτε Σοφία ούτε ο ντιέγκο αρμάντο μαραντόνα...είναι όμως ένας τίμιος ταραλίδης ή μπουχαλάκης ή ακόμη καλύτερα στολτίδαρος!!!!! Αλλά πάνω από 2-3 φορές το πολύ την βαριέσαι(τουλάχιστον εγώ)!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
ΒΑΝΑ
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.376
Πόντοι:
4.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sakarvats, n.smirni76, alpula και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού