Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785708
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές,

επίσκεψη για άλλη μια φορά στην πρωτεύουσα και όπως κάθε φορά η ανάγκη επίσκεψης στο ευαγές αυτό ίδρυμα είναι αδήρητη.
Η ώρα είναι περίπου 15:30. Είχε κάτι επισόδεια νωρίτερα αλλά τα πράγματα οταν έφτασα ήταν ήσυχα. Μόνο κάτι κάδοι στο δρόμο.
Με υποδέχτηκε η Ζάνα (νομίζω). Ηταν η μόνη που δεν παρουσιάστηκε στη παρέλαση. Πέρασαν όλες σχεδόν, φτιαγμένες με τους βύζους όξω και με αναστάτωσαν. Η σκέψη μου στάθηκε στη Λάουρα.
Η Λάουρα είναι 25 χρονών απο τη Πολωνία, κατά δήλωση της, μετρίου προς κοντού αναστήματος, με μακρύ μαύρο μαλλί πιασμένο αλογουρά, καυλωτικά κοκάλινα γυαλιά. κανονικό σώμα και κώλο και τρομερές βυζάρες, όχι στητές.
Πέρασμα στο δωμάτιο για πρόγραμμα μισής ώρας. Μόλις μπαίνουμε μου προτείνει duo. Αμέσως τη ρωτάω ποια θα έφερνες( Η προηγούμενη φορά που πήγε έτσι η συζήτηση και δέχτηκα με Ξένια -Σόφη ήταν απο τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου αλλά αυτό σε επόμενη κριτική). Μου λέει μια από τις τρεις ναυαρχίδες του καταστήματος, το σκέφτομαι λίγο και αρνούμαι ευγενικά καθώς αφενός ήθελα να τη δοκιμάσω μόνη της και αφετέρου το budget ήταν περιορισμένο. Φεύγει, μπαίνω ντουζάκι, βγαίνω έρχεται. Μου ξαναπροτείνει duo και αρνούμαι ξανά ευγενικά.
Ζήτησα μασάζ μέτριας έντασης, πήρα μαζάζ μέτριας έντασης και ποιότητας. περίπου 10 λεπτά κράτησε. Η αλήθεια είναι θα ήθελα και άλλο αλλά άρχισε τα χαιδέματα στα επίμαχα μέρη.
Γύρισμα ανάσκελα, παίξιμο με το χέρι(δυνατό και ωραίο), πέρασμα σκουφίου για πίπα(θα προτιμούσα χωρίς αλλά δεν της είπα κάτι). Πίπα καλή.
Τη στήνω με το ένα πόδι πάνω στο κρεβάτι οπου αρχίζει κάτι ωραία βογγητά, σαν να πηδάς τη κοπέλα σου φάση. Έπειτα ανάσκελα όπου η θέα και το πιάσιμο των θεσπέσιων βυζιών έφερε την έκρηξη και της τα έδωσα μέσα.
Ο συνολικός χρόνος της συνάντησης-προγράμματος (χωρίς ετοιμασίες πριν-μετα) περίπου 20 λεπτά

Ρεζουμέ
Η κοπέλα είναι δυο εβδομάδες στο μαγαζί, είναι φιλότιμη αλλά έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης. Ίσως τελικά αν έπαιρνα το duo που μου πρότεινε να τα πήγαινε καλύτερα.

Αυτά από εμένα - συνεχίστε το γάστρωμα!

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Τρυπογράφος
Μέλος
Εγγραφή:
12 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
125
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2021
Αν διαλέγεις απο τα στανταρντ αντί να πας εκεί που έχουν δοκιμάσει δυο-τρεις....σιγουρα θα πέρναγες καλύτερα...
28 Οκτωβρίου, 2021
Στα υπόψιν
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2