Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786712
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν θα διαφοροποιηθω ιδιαίτερα απο την προηγουμενη κριτικη του Mindreader για την κοπελα. Σήμερα ηταν στο μαγαζι 10 κοπέλες. Η Ευα εμφανίστηκε τελευταία και βιαστική αλλα μου κίνησε το ενδιαφέρον.
Ρωσίδα 1,70 περίπου, 38 κατα τα λεγόμενα της και μαλλον ετσι είναι, με τυπικό ρωσικό σωματότυπο δηλ λεπτή χωρίς ψωμάκια αλλα συμπαθητικό κολο, μικρό βυζι, μακριά ποδια. Μελαχρινη με μακρύ μαλι και κάποιες λίγες φακίδες στο προσωπο που είναι καλο. Γενικά μια ευχάριστη παρουσία που όμως μιλάει ασταμάτητα. Ελληνικά πολυ καλά αφου είναι εδώ απο το 2003!!
Έμαθα όλο το ιστορικό της, την διαδρομή στην Ελλάδα και πολλα αλλα......
Μου ξεκαθάρισε απο την αρχή ότι το μασαζ δεν το εχει, όποτε δεν επέμεινα.
Στο σεξ συνεργάσιμη πλήρως και πολυ έμπειρη (20 χρονια εδώ....). Στοματικο κορυφαίο και εναλλαγή στάσεων.
Μπανιο στο ενδιάμεσο και νομίζω εύλογη απορία απο μέρους μου γιατί σε αυτο το μαγαζι δεν δίνουν και μια πετσέτα στις κοπέλες και σκουπίζονται με χαρτί....
Μινι μασαζ γιατί το προσπαθεί αλλα δεν....
Δεύτερος γύρος εξ ίσου δυνατός και συμμετοχικός. Προτιμάει μαλλον δυνατο σεξ αφου προς τα εκεί το πήγαινε με κάθε ευκαιρία. Τελείωμα σχετικά γρήγορα και σε μια στάση κατι που μου έκανε εντυπωση και σημαίνει ότι η κοπελα είχε δουλέψει.....
Καθάρισε σχολαστικά με οινόπνευμα τα πάντα ακόμη και τα παπούτσια της.
Γενικά ένα ευχάριστο μεσημέρι που πήγε καλά στα πλαισια του μαγαζιού αυτού που ολα κυλάνε τυπικά και γρήγορα χωρίς ιδιαίτερες φιλίες και συναισθήματα. Φυσιολογικό μέχρις ενός σημείου αφου εχει πολλές περιαστικές....
Καλά να περνάτε!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, MACTE ANIMA, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού