Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 446706
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερη λοιπον κριτικη . Αυτη την φορα για την ταμπελα του μαγαζιου ΕΛΕΝΑ. Ξανθια με αρκετα σφιχτο κορμί . Για να την περιγραψω ακριβως... Ειναι οταν πας για ενα καφε και βλεπεις μια Γκομεναρα στο διπλα τραπεζι 40αρα περιπου με σφιχτες καμπύλες και ελληνικη καυλα και λες στους φιλους το ποσο εύκολα εμπαινες...
Λοιπον Μετα απο πολυ αναγνωση κριτικών της ..ειπα να παρω ενα τηλεφωνο να κλεισω ραντεβου πρωτος πρωτος... Παω λιγο νωριτερα απτις 11.. ηταν εκει η υποδοχή.. αλλα η Έλενα οχι ακομα οποτε την παιρνει τηλ για να ερθει ... Ηταν κοντα και ερχοταν.. οποτε δινω ενα 50 και δυο 20αρια και λέω μην μου δωσετε ρεστα.. ας γινουμε λαρτζ. Μπαινω λοιπον δωματιο και δεν προλαβα να μπω στη ντουζιέρα.. μπαινει η ελενα με τα ρουχα εξοδου της... Ενα τυπακι φοβερο... Και με χιουμορ.. μου λεει νωρις νωρις ηρθες... Μου λεει αλλαζω και ερχομαι... Ηδη με καυλωσε ο τροπος της... κανω το ντους και ξαπλωνω.. μπαινει λοιπον πιανουμε κουβεντουλα... Και πεφτει το λαδι.. και το φοβερο μασαζ που εκανε... Τι δαχτυλα ποδιων τι γαμπες τι πλατη και αυχενας π εχω αυχενικο κιολας .. επαγγελματίας . Μεχρι που αρχισα να τρεμω απτην καυλα οσο με χάιδευε εκει κατω... Και ανασηκωνομαι σε μια φαση ειχα γινει τουρμπο... Τον αρπαζει και αρχισε να μου τον γλύφει ενω ειμαι ανασηκωμενος ανασκελα... Ημουν ετοιμος για εγκεφαλικο... Με γυρναει ανάσκελα και πεταει πανω λαδι και αρχιζει μια φοβερη περιποίηση του πούτσου .. ειχα βγαλει φωτιές... Εκαιγα και ηθελα απλα να την ξεσκισω .. αλλα τι κανει... Σταματαει και μου λεει.. εχω μια ιδεα εχω να το κανω χρονια.. και φεύγει απτο δωματιο και ερχεται με ενα κυπελακι παγωμενο προφιτερολ.. τον πεταει πανω στον καυλωμενο καυτό πουτσο μου και δεν πιστευα στα ματια μου .. η αισθηση ηταν απερίγραπτη.. και αρχιζει να γλυφει ολη την σοκολατα .. και αφου ντύνει το καυλι μου μετα απο αρκετη ωρα γλυκιας πιπας.. ανεβαινει πανω και αρχιζει να με φιλαει και εγω να εχω παθει 10 εγκεφαλικα... Ερχεται καποια στιγμη το τελος.. μπηκαμε για ντους... Και ξεκινησε η συνεχεια του μασαζ... Με φοβερη δυναμη... Και πανεμορφη περιποιηση.. να ξαπλωνει πανω στην πλατη μου να τριβετε και να την νοιωθω σε ολο μου το σωμα... και μεχρι που ηρθε ο 2ος γυρος γυρναω ανασκελα ανεβαινει πανω μου και αρχισε να τριβει την μουναρα της στον πουτσο μου μετα φοραμε το 2ο σκουφο και ξεκιναει τελικα ομως. δεν ολοκληρωθηκε ποτε. .. Ο πρωτος απλα με αφησε τελείως στεγνο .. απτην καυλα και τα εγκεφαλικα. Που δεν ειχα αλλες δυναμεις.. .. και τελος κανουμε ντους με καθαρισε κυριολεκτικα... Μου εβαλε η ιδια τις παντοφλες και αποχωρησε... Αξεχαστη ΕΛΕΝΑ
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2021
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
71
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, netprowler, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού