Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790954
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι φουσκοθαλασιές του αποκαυλόκαιρου καλά κρατούσαν και με οδήγησαν για άλλη μια φορά στο συγκεκριμένο στανταράκι μου μαγαζί.

Τις περισότερες κοπέλες τις έχω επανηλειμένα τιμήσει οπότε η ψηλόλιγνη νέα παρουσία εκεί η Κίρα ήταν φυσικό να μου τραβήξει την προσοχή.

Η Κίρα είναι λίγο κάτω από 30 ετών και λίγο κάτω απο 170 σε ύψος. Ψιλόλιγνη κοπέλα με λεπτά μακριά πόδια και χέρια παραπέμπει στο σώμα σε μοντελοειδή σώματα με το μειονέκτημα όμως της αβυζίας. Καστανή με λευκή επιδερμίδα και συμπαθητικό πρόσωπο. Ρωσίδα δήλωσε η κυρία Σοφία αλλά προσωπικα σε ουκρανέζα με παρέπεμπε.

Ελληνικά 0. Αγγλικά -1. Για γαλλικά η ισπανικά τι να συζητήσουμε ;; Εξ' ου και ο τίτλος της κριτικής, "Μούγκα στη Στρούγκα".Οπότε εξ' ανάγκης επιστρατεύτηκαν αμφότερα οι ικανότητές μας στη παντομίμα, πράγμα που έβγαζε εκατέρωθεν γέλιο και έδινε ιδιαίτερο χρώμα στη συνάντηση.

Οσον αφορά τις υπηρεσίες. Η Κίρα φιλάει βαθειά και αισθησιακά. Ανταποκρίθηκε στις πρωτοβουλίες μου με όμορφες και αληθείς η αληθοφανείς ωραίες αντιδράσεις που έβγαζαν διέγερση και ένταση. Πολύ καλή πίπα, μπορεί να μην μιλάει γιατί δεν ξέρει τη γλώσσα αλλά τη γλώσσα της ξέρει να την χρησιμοποιεί πολύ καλά. Επίσης ωραία στησίματα ιδίως στο πισωκολητό που με τη κλίση που έδινε στη μέση της πετύχαινε καλή βαθειά διείσδηση σε συνδυασμό με σκαμπρόζικη θέα της "νευρωδους κοιλάδας" που ανοιγόταν μπροστά μου και με έφτιαχνε. Επίσης ωραία φάση στο ιεραποστολικό οταν τύλιγε της μακριές λεπτές ποδάρες της γύρω από τη μέση μου.

Δυο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ , το οποίο το παλεύει, αλλά τη θεωρώ σχετικά μέτρια.

Συνολικά ωραία εμπειρία που θα επαναληφθεί.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, f21, ZeroTolerance και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2021
Αφού η κοπέλα δεν το έχει με κάποια ξένη γλώσσα, και προκειμένου να αποφύγετε την παντομίμα, γιατί δεν εφαρμόσατε την λύση της παρτουζες με το google translate, αγαπητε;
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 TOMCRUISE
06 Οκτωβρίου, 2021
Φίλε οπως λένε κάποιοι Αγγλοι φίλοι μου " I am too old for this shit !!"Ματάκι
review reaction 3 Gxamos
22 Απριλίου, 2022
Καλο μουνι..παλευει να σε ικανοποιησει..φιλαει ωραια και καυλωνει..την εχω πσρει σε παρτουζα με κατια..
28 Απριλίου, 2022
Στο στόμα τα παίρνει;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4