Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785439
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα περάσει απο το λιοτρίβι 3 φορές στο παρελθόν χωρίς τελικά να μπώ με κάποια milfogilfara .
Εχθές έσπασε το ρόδι με την Άννα.
Πασαρέλα με 8 γυναίκες όπου την προσοχή μου πιάσανε οι 2 πρώτες σχετικά σε ηλικία, Άννα και η Λάουρα, οι υπόλοιπες για εμένα πρέπει να με πληρώσουν για να τις γαμήσω.
Ή Άννα έχει μεγάλα βυζάκια κοντή και την κάνεις ότι θές, μέχρι και μονόζυγο.
Δεν αναφέρομαι καν στον χώρο,πεντακάθαρος,προσεχμένος,μεγάλος καθρέφτης στο δωμάτιο να αντανακλά την δράση και να καμαρώνεις τον εαυτό σου σαν μεγαλοαφεντικό που απλά περνάει καλά.
Μπανάκι και έτοιμος να περιμένω την Άννα(πάντα ξεβράκωτος πλέον) θέλω το αρκουδίσιο να με δροσίζει μόλις βγαίνω απο το μπάνιο είναι και γαμώ.
Το κορίτσι απο ότι καταλάβα είναι απο αλβανία, κάνει μπάμ η αλβανική προφορά στις λέξεις.
Στο μασάζ κάνει δουλειά.δυνατό όπως μου αρέσει. Πόδια,μέση,πλάτη χέρια αρχίδια μύδια παντού.Με ξέκανε.
Αφού δεν παίρνω ανάσα απο το πασπάτεμα,γυρίζω για το επόμενο θέμα της δουλειάς.
Βάζει ένα δεύτερο σαν σαμπουάν στα χέρια και αρχίζει να πασπατεύει το πούτσο μου.
Γλωσσάτα φιλιά και μετά βούρ το στοματάκι της στο κάτω κεφάλι,της έσπρωχνα το κεφάλι της για ποιό μέσα με την ίδια να κρατάει με το χέρι αντίσταση στο καυλί μου,όπου τελικά της πείρα και το χέρι και τελίκά τον πείρε όλο μέσα μέχρι τα πνευμόνια.
Την είχα για κανα 5 λέπτο στην πίπα,ώπου γυρίσαμε σε 69.Ακόμα ένα σωστό μουνογλείψιμο για 5-8 λεπτά.Ή Άννα προσπαθούσε να φύγει απο την γλώσσα μου αλλά σαν σωστός παίχτης δεν της έκανα την χάρη. Βόγγαγε και φώναζε σαν σωστή πουτσογλείφτρα και συνέχιζε να μου γλύφει τα αρχίδια και το καυλί σαν εκδίκηση,ώσπου τελικά την έσπρωχνα να βγάλει το στόμα της απο κάτω γιατί λίγο ακόμα και θα τα πέταγα στην μάπα της.
Στο σεξ τον παίρνει αδιαμαρτύρητα όπως κάτσει και όπως μπεί. Γίνανε 3 στάσει και τελείωμα στο doggy.
Μπάνιο μαζί όπου με καθάρισε σαν σωστή γυναίκα που ευχαριστεί τον γαμιά της για το έργο που της πρόσφερε.
Το μόνο άσχημα όταν τελείωναμε το μπάνιο, όπως έβγαινα απο το μπάνιο το αριστερό μου κωλομέρι βρήκε πάνω στο ζεστο μέρος του μπάνιου και τραπήδηξα σαν bonobo.
Ή Άννα το έκανε μάκια για να περάσει.
Επόμενος στόχος Λάουρα. Οι υπόλοιπες θείες δεν με ενδιαφέρουν.


Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dinamitisc5
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.190
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, Elganador, nick9x και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Τι εστί Λάουρα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1