Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 217458
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
α) Μεσημεριανή συνάντηση,
β) 45 λεπτά,
γ) 60€,
δ) Νίνα,
ε) Κοντό μαλλί προς καρέ κοκκινόμαυρο, όχι αντικειμενικά γκομενάρα αλλά με σεξουαλική καυλόφατσα,Ύψος περίπου 1.60-1.65 στήθος δυαράκι ψιλοπεσμένο και ωραίο κωλαράκι.
Μετά την πιπούλα που έδωσα στην Κορίνα στη Φυλής το καβλί μου πείναγε κι άλλο. Πρίν είχα πάει σε δυο μασατζίδικα να δώ τι παίζει όπου έφυγα με μεγάλη απογοήτευση ώς πρός τις κορασίδες. Στο Λέλλας Καραγιάννη οι δύο κοπέλες ήταν απασχολημένες και βγήκανε δύο οι οποίες να σας πώ την αμαρτία μου τρόμαξα λίγο όταν τις είδα. Σαν μούμιες ήτανε. Έφυγα τρομαγμένος απο εκεί κι έκανα ένα πέρασμα απο το 3η Σεπτεμβρίου 119. Άλλη απογοήτευση εκεί. Αφού μου ανοίγει μια χρυσή μετριότητα με προγούλι περίμενα να δώ την κοπέλα που ηταν στο δωμάτιο (Εύα μου φαίνεται τη λέγανε).Σκέφτηκα απο μέσα μου ότι αυτή θα ηταν καλή για να είναι μέσα με συναγωνιστή. Βγαίνει ένα ευγενικό αρκουδάκι τυλιγμένο με πετσέτα. Όπου φύγει-φύγει ο δικός σου. Τλσπ , είπα να πάω να δώσω μια πίπα στα σίγουρα στη Φυλής(αφού βρήκα και την Κορίνα εκεί που την ξέρω ότι είναι φιλότιμη) και να κάνω ένα πέρασμα απο το συγκεκριμένο και αν δεν έβρισκα τίποτα κι εκεί θα πήγαινα Στουρνάρη γιατι είχα ήδη αρχίσει ν απογοητεύομαι απο τα μασαζοτεμάχια. Αφού παρέλασαν όλες οι κοπέλες, οικοδέσποινα ηταν η Νίνα ντυμένη με ρούχα με μια φουστίτσα κι ένα ωραίο μπλουζάκι που τόνιζε το στήθος της. Τη Νίνα δεν την λες αντικειμενικά όμορφη. Βγάζει όμως σεξουαλικότητα και καύλα και δείχνει ότι είναι κοπέλα που θα σε κάνει να περάσεις καλά. Όπως και έγινε. Μπήκε στο δωμάτιο όπου ξεκινήσαμε με καλό δυνατό μασαζάκι. Όλογυμνη μου έκανε σε όλο το σώμα μέχρι που ήρθε απο πάνω. Άρχισα να της πιάνω την κολάρα και η πούτσα μου είχε πετρώσει.Πιπούλα ανευ για πολύ λίγο και πέρασμα καπότας. 1η Στάση απο πάνω μου. μετά εγώ απο πάνω της και μετά την έβαλα όρθια κι εγώ απο πίσω της. Αφού απόλαυσα γαμήσι έβγαλα το προφυλακτικό και την έβαλα να μου ξανακάνει τσιμπούκι για να χύσω. Μου είπε ευγενικά να μην τελειώσω στο στόμα της. Αφού μου έκανε αρκετή ώρα πίπα επειδή δεν έχυνα η κοπέλα αγχώθηκε λίγο ότι δεν θα έχυνα όμως απλά της είπα ότι πρόσεχα γιατι δεν ήθελα να την χύσω στο στόμα, όπως μου ζήτησε. Με τα πολλά αφέθηκα και έχυσα όμορφα, με τη γυναικάρα να έρχεται και να με πλακώνει στα γλωσσόφιλα όσο χύνω.
Τίμια συνεύρεση , Σέξυ εμφάνιση προτείνεται ανεπιφύλακτα!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.167
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, giorgiodelafuentes2, anthotypos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού