Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 7 10
Μασατζίδικα 60148
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αφού λοιπόν πέρασα το Σάββατο από το Σ40-42 και είχα βρει μόνο την Τσατσα και την Αλίσια στο δωμάτιο Πλατύ χαμόγελο της εξέφρασα την απογοήτευση μου και μου είπε ότι οι μαςαζοκόρες οι οποίες αποτελούσαν τα στανταράκια μου για πάνω από 6 χρόνια ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ.
άρχισα να ψάχνω για ένα άλλο μασάζ στο κέντρο και ειδικά Σύνταγμα η Κολωνάκι με βόλευε .
Έτσι αποφάσισα να κάνω την καταδρομική στην Ναυαρίνου με ελπίδα να γίνει η μάχη του Ναυαρίνου αλλά ………τζίφος
Είχα διαβάσει την προηγούμενη κριτική και ευτυχώς ήμουν επιφυλακτικός .
Οι χώροι είναι καλοί αλλά ο νιπτηρας στο μπάνιο βουλωμένος , ένα κομπινεζόν έβοσκε εκεί στο άσχετο . Τεσπα. Τέσσερις κοπέλες ήρθαν στο σαλόνι και ηταν ψιλό χάλια , κάτι μπαλοτσες ασουλούπωτες οι δυο , η τριτη ξανθιά αδιάφορη και η μόνη που κάτι έλεγε ηταν η Έρρικα , Ρουμάνα μεσαίου ύψους μελαχρινή . Μου φάνηκαν όλες αγχωμένες .
Μου έκανε δεκαπέντε λεπτά μασάζ το οποίο ήταν ομολογουμένως καλό .
Μετά όμως όταν γύρισα από την άλλη δεν ήθελε να γδυθεί, είχε περίοδο είπε, μου τον έπαιζε άτεχνα ,τέλος πάντων από δω από εκεί τελείωσα και έφυγα. Ουτε καν πίπα , τίποτα .
Φεύγοντας καθόντουσαν όλες στο σαλόνι σαν σε επίσκεψη . Εντελώς Κούκου η φάση δλδ.

Πιστεύω ότι όλες εκεί μέσα είναι ΚΑΡΑξεπετες εκ συστήματος . Κάποιος τους είπε ότι έτσι θα βγάλουν λεφτά. Αμ δε . Αυτά προς το παρόν και να γράφετε για τις απατεώνισσες και τι ξεπέτες γιατί προφυλάσσονται οι υπόλοιποι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2021
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Ερικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.674
Πόντοι:
3.990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Easy Rider(2), Poetjokey, olddog και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού