Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 161 10
Μασατζίδικα 333173
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ένα απόγευμα λοιπόν μετά τη δουλειά ήθελα κάπου να κάνω ένα μασάζ και να αδειάσω τις φουσκωμένες μπάλες μου μέσα στη θερινή ραστώνη. Πέρασμα από Συγγρού και Λαγουμιτζή αλλά δυστυχώς κανένα από τα στανταράκια μου δεν ήταν διαθέσιμο. Τηλέφωνο στην Φραντζή 4 μήπως ήταν εκεί Σοφία αλλά έλειπε. Ξεκίνησα λοιπόν με κακούς οιωνούς και μπήκα στο Καλλιρρόης όπου ξεγελάστηκα από την είσοδο της Ρούλας με μάσκα και χωρίς να δω την κοπέλα face to face βασίστηκα στο καλό σώμα παρά την ηλικία της και πέρασα τέλεια. Όλα πήγαιναν καλά, έκανα το ντους μου και οταν ήρθε η Ρούλα αντί να μπούμε κατευθείαν στο παρασύνθημα μου έπιασε την κουβέντα για τον κόβιντ και τα εμβόλια. Προσπαθώντας και εγώ να μην την αποπάρω συμμετείχα λίγο αλλά μόλις πήγα να ξεκινήσω είδα ότι μόνο πίπα δεν έπαιρνε. Μη αεροπιπα τελείως χάλια… Τελείωσα με τα 1000 ζόρια και μετά περάσαμε στο μασάζ όπου ήταν τελείως αδιάφορο και το χειρότερο ξεκίνησε πάλι την κουβέντα αλλά τελείως ντεκαβλέ κουβέντα σα να μιλάς με μία θεία σου. Μόλις τελείωσε ξεκίνησα με το δεύτερο γύρο όπου φυσικά με όλη αυτή την κατάσταση ήταν και πολύ δύσκολο να τελειώσω Παρόλο που είχα τρελές καύλες. Το κερασάκι βέβαια ήταν στο τέλος όπου ενώ είχα ζητήσει 45 λεπτά με 80 € επειδή κάτσαμε 55 λεπτά στο δωμάτιο η κοπέλα μου είπε πως είναι στα 100 €. Εγώ της είπα ότι είχα πει για 45 λεπτά και ότι θα έπρεπε να με ενημερώσει ότι συνεχίζουμε για παραπάνω. Δεν είναι τα 20 €, έχω πετάξει ευρώ σε αυτό το σπορ που τα 20 € δεν είναι ούτε ούτε για ψίχουλα. Ήταν η πονηριά της και φυσικά δεν κάθισα να ασχοληθώ και να μιλήσω στην υποδοχή της τα έδωσα και έφυγα τελείως ξενερωμένος. Προσοχή λίγο με τη συγκεκριμένη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2021
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 5 review reaction 1 tawara, black crow, WESTERN 1966 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2021
Ωχ,,,χαλασε και αυτη?
24 Αυγούστου, 2021
το ίδιο έπαθα πέρασε ο χρόνος λέει 10 λεπτά πίρε 20 κοροϊδία και την ήξερα από παλιά
28 Αυγούστου, 2021
Κανενας δεν της ζήτησε να μείνει παραπάνω ώρα.
Ας εφευγε στην ωρα της.
Το λες και λίγο απάτη.
Όποιος πηγαίνει ,να βαζει το κινητό να χτυπάει στα 45' ,και να τη βγαζει έξω με το ζόρι, γιατί γράφει το ταξίμετρο.....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3