Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 787712
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έφτασα στο λαδαδικο 20.40 και είχα την εντύπωση ότι κλείνει 23.00 (το μπέρδεψα με άλλο)
Η κυρία Σοφία με ενημέρωσε ότι υπάρχουν διαθέσιμες κοπέλες και ότι μπορώ να επιλέξω μισάωρο πρόγραμμα μόνο.
Το δέχτηκα και πέρασαν 6-7 κοπέλες (κάτω του μετρίου για τα γούστα μου), διάλεξα την Νταρια για 2 λόγους, αδύνατη (δεν φαινόταν η κοιλιά μέσα από την ρόμπα) και χαμογελαστή.
Με οδήγησε στο δωμάτιο, έκανα ντους και ήρθε μετά από λίγο.
Ξεκίνησε να λικνιζεται γύρω από το κρεβάτι, όπου κάναμε αισθησιακό σεξ. Σε λιγότερο από 10 λεπτά ήρθε το τέλος της πράξης, με κάποιες ακαταλαβιστικες εκφράσεις όπου δεν έδωσα σημασία.
Μετά το τέλος μου στρώνει την πετσέτα στην ντουζιέρα και με καθοδηγεί εκεί, με προπροπη να κάνω ντους.
Της λέω ότι θέλω μασάζ και στραβωνει αμέσως. Άρχισε να λέει ότι είναι 9.00 και θα έπρεπε να είναι σπίτι της, ότι περάσαμε καλά τι το θέλεις το μασάζ με αποκορύφωμα ότι όσοι ερχ τέτοια ώρα δεν σέβονται τις κοπέλες... Εκεί στράβωσα εγώ, της είπα ότι δεν είναι ωραίο να προσβάλει τους πελάτες και αν δεν ήθελε να προσφέρει όλο το πακέτο θα μπορούσε να το πει πριν.
Της είπα να φύγει και η παλιά π.. με ρωτάει σίγουρα δεν θέλεις μασάζ;;;
Κάνω ντους και κατεβαίνω, η πόρτα της κυρίας Σοφίας κλειστή, χτυπάω κουδούνι και τρέχει να ανοίξει, βγαίνει έξω από την πόρτα και την κλείνει.
Της λέω άνοιξε την πόρτα, θέλω να μιλήσω με την κυρία Σοφία.
Ευγενέστατη η κυρία Σοφία μου ζήτησε συγνώμη, την συμβούλεψα να μην πιέζει τις κοπέλες να δουλεύουν εκτός ωραρίου.
Έφυγα και καθολη την διάρκεια της συζήτησης προσπαθούσε η Νταρια να διαστρεβλωσει τα λεγόμενα μου και να να με μαλακώσει με ναζί και τσαχπινιά.
Τέλος για εμένα το συγκεκριμένο λαδαδικο. Δεν ξαναπατάω, κρίμα τέτοιος ωραίος χώρος με πολύ καλή υπηρεσία να βουλιάζει από το ροστερ...
Προτιμώ το σετακι μασάζ επαγγελματικό (15 ευρώ) και 20 ευρώ σε στανταρακι.
Πιο οικονομικό και πολύ καλύτερο, αλλά έχει και αυτό χρονικό περιορισμό, δεν μπορείς να πας αργά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Πυθαγόρας(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
379
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pussy Doctor, e40s, olddog και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2021
Καλημέρα, όμορφο Σάββατο.
Κακή στιγμή κακή εξήγηση, ισως ήταν μια κακή στιγμή, αλλά αν η συγκεκριμένη φέρθηκε έτσι δεν σημαίνει ότι και οι άλλες θα φερθούν ή έχουν φερθεί ανάλογα.
Θα μπορούσε η Κα Σοφία για να καλύψει τη συγκεκριμένη κατάσταση και να ικανοποιήσει το πελάτη να σου επιστρέψει 20ε ,παράδειγμα λέω και όλα να διορθωθούν.
Δεν ήμουν εκεί μπροστά και είναι άδικο να βγάλω συμπέρασμα στο το τι έγινε.
21 Αυγούστου, 2021
Εγώ αδερφέ θα έφευγα αν μου έλεγε ότι κλείνουν..σε μισή ώρα. Αν το σκηνικό το φέρεις και το προσομοίωσης στις δουλειές μας..Όσο νανε και σε εμάς οταν έρχονται ή μουν βάζουν να κάνω πράγματα λίγο πριν σχολάσω δεν είναι και ότι Ευχαριστώ.
Καπέλο
f21
f21
review reaction 1 Easy Rider(2)
21 Αυγούστου, 2021
Αν ήξερα ότι κλείνει σε μισή ώρα δεν θα ανέβαινα καθόλου.
Αλλά από την άλλη, δεν πληρώνονται με την ώρα αλλά με τον πελάτη, αν λοιπόν μια κοπέλα δεν θέλει ή είναι κουρασμένη μπορεί να ζητήσει να μην παραστεί στο σαλοναρισμα.
Μπορεί κάποια άλλη, να μην έχει πάρει πολλούς πελάτες και να θέλει να περάσει ακόμα και μετά το θεωρητικό κλείσιμο του καταστήματος.
review reaction 1 Pussy Doctor
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3