Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786667
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήταν η πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί, μεσημεράκι καθημερινή με καύσωνα. Ήμουν φορτωμένος δεν ζητούσα κάτι ιδιαίτερο, απλά πραγματάκια και να μη κλαίω τα λεφτά μου. Οι κριτικές καλές οπότε πήγα. Δύο ήταν οι κοπέλες, η μία στο δωμάτιο και η μόνη διαθέσιμη η Έλλη. Δεν είχα διαβάσει κριτική για Έλλη αλλά είχε χαρακτηριστικά που με καυλώνουν (πλούσιο στήθος και μετρίου αναστήματος) οπότε είπα αμέσως ναι. Η μαντάμ κέρασε ουισκάκι και η κοπέλα με οδήγησε σε πιο πάνω όροφο. Στο ασανσέρ ήρθε με την πλάτη κόλλησε πάνω μου και μου χούφτωσε τον πούτσο, φορούσα βερμούδα, τις χούφτωσα κι εγώ τις βυζάρες και μου είπε "από νωρίς στο ψητό". Είναι από Μολδαβία, τριάντα χρονών και μιλάει πολύ καλά ελληνικά. Με έβαλε μέσα και με άφησε για ντουζάκι, ήρθε μετά από κάνα δεκάλεπτο. Συνήθως ζητάω μασάζ πρώτα αλλά είχα καυλώσει, έπαιζε και ωραία τσόντα σε μεγάλη tv οπότε όταν μπήκε πήγαμε κατευθείαν κρεβάτι. Γενικά έχει πιασίματα, το κορμί της δεν είναι γυμνασμένο. Λίγα φιλάκια στόμα, έδειξε ότι δεν ήθελε γλώσσα οκ κανένα πρόβλημα εγώ. Άρχισα να γλύφω και να χουφτώνω στήθος το οποίο είναι φυσικό, από μεγέθη δεν τα πάω καλά αλλά μάλλον τεσσάρι. Δεν ήθελε δαγκώματα στις θηλές μου το ξεκαθάρισε. Από πίπα ψιλοαδιάφορη αλλά δε μ'ένοιαζε κι όλας όπως είπα ήμουν ήδη σηκωμένος, δεν έφαγα πολύ χρόνο στα μπαλαμούτια γιατί ήθελα να γαμήσω οπότε μου πέρασε λάστιχο και ξεκίνησα ιεραποστολικό το οποίο γύρισα κάποια στιγμή στα τέσσερα κι έριξα ρυθμούς γιατί θα έχυνα νωρίς. Να πω την αλήθεια δεν με ξετρέλαινε η φάση κι εκεί μου ήρθε να τη ρωτήσω άμα δίνει κώλο. Μου λέει οκ αλλά διστακτικά "άμα το θέλεις..." Αυτό ήταν κίντερ έκπληξη και μου έκατσε καλά γιατί δεν το περίμενα. Εκεί άλλαξε το σκηνικό κι από συμβατική άρχισε τα βογκητά γιατί ήταν σφιχτή η σούφρα όχι μαλακίες. Τον κάρφωσα όλο και όσο πιο πολύ φώναζε τόσο με καύλωνε. Έχυσα μέσα με ένταση, ήταν ότι χρειαζόμουν ρε φίλε. Όταν έπιασα από τη βάση την καπότα να τραβηχτώ ο πούτσος μου είχε βεντουζώσει τι να λέμε τώρα άλλη φάση ο πάτος. Έκανα να πάω για ντους και μου λέει που πας. Μ' έβαλε στο μασαζοκρέβατο κι εκεί ήταν η δεύτερη έκπληξη γιατί ήξερε κι από μασάζ. Όταν σηκώθηκα ζαλιζόμουν από τη χαλάρωση. Με λίγα λόγια από εμφάνιση δεν είναι μοντέλο η κοπέλα αλλά πλέον ψάχνω κάποια συγκεκριμένα χαρακτηριστικά που ξέρω ότι θα μου δώσουν μια καλή συνεδρία. Πολλές φορές να ξέρετε οι λιγότερο εμφανίσιμες είναι πιο φιλότιμες στο κρεβάτι. Από κουβεντούλα άριστα, μιλάγαμε συνέχεια και για τα πάντα. Αξιοπρεπής επιλογή.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, alpula, nick9x και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2021
αν δεν κανω λαθος, παλαιοτερα δουλευε εξηκιου 18 γ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1