Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253721
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα κατάφερα λοιπόν!!! Επίσκεψη στο ανανεωμένο από άποψη ρόστερ μαγαζί μετά από πολύ καιρό!!!
'Αμεση ανταπόκριση στο χτύπημα του κουδουνιού και κλείνοντας το κινητό ανεβαίνω στον πρώτο με τα πόδια.(δεν υπάρχει ασανσέρ).
Στην ανοιχτή πόρτα περιμένει η ευγενική κυρία που αμέσως συστήνεται ,"Είμαι η Λίζα" και προχωρεί στην ανούσια ερώτηση (σε όλους τους οίκους)," Έχεις ξανάρθει;;;;;"
Έχω ξανάρθει, ναι!!!
Ο χώρος δεν έχει διαφορές από παλιά, εκτός αν κάτι δεν παρατήρησα! Στο σαλόνι νομίζω πως δεν έχει αλλάξει κάτι.
Στο ρόστερ 3 κορίτσια εκείνη την ημέρα, Ντιάνα, ψηλή αδύνατη ξανθιά, Ζέτα, ψηλή αδύνατη δε θυμάμαι μαλλί και μια πιο κοντή κοκκινομάλλα μάλλον Ελληνίδα δε θυμάμαι όνομα.(κάτι με Ελένη πάντως,Λένα;;Έλενα;; κάτι τέτοιο!!!
Όλες μιλφ αλλά με τις μάσκες δεν καταλαβαίνεις και πολλά.
Υπό κανονικές συνθήκες και βάση σωματότυπου ,εγώ θα επέλεγα την Ελληνίδα αλλά η Ρωσίδα αν και αδύνατη για τα δικά μου γούστα, ήταν εντυπωσιακή!!!
Ντιάνα λοιπόν και πρόγραμμα μιας ώρας στα 80 ευρόπουλα.(αν έχεις χρόνο και χρήμα βέβαια,αξίζει το 20άρικο παραπάνω για μισή ώρα επιπλέον).
Η κοπέλα με οδηγεί στο δωμάτιο που πάλι δεν έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με τη διακόσμηση.
Μου ξεσφραγίζει την πετσέτα και τις παντόφλες μιας χρήσης και με ρωτά τι θέλω να πιω από αναψυκτικά,καφέ και νερό.
Με οδηγεί στο ντους και βγαίνει από το δωμάτιο.
Το ντους έχει σαπούνι, σφουγγάρι μιας χρήσης και Betadine για πλύσεις της γεννητικής περιοχής!!!! (καταπληκτικό!!!)
Γυρνώντας η κοπέλα στο δωμάτιο ,βλέπεις μια ψηλή, αδύνατη, γυμνασμένη μιλφ που στο πρόσωπο μοιάζει με την ηθοποιό Ελένη Ζιώγα! Το στήθος της είναι μικρό όπως και οι ρώγες της. Η επιδερμίδα της όπως και το σώμα της δεν προδίδει με τίποτα την ηλικία της!!! Φαίνεται (και ίσως να είναι κιόλας) πολύ νεότερη!!!
Ευγενική, γλυκομίλητη και με χαρούμενη φάτσα ,αν και όπως κατάλαβα μόλις είχε βγει από άλλο ραντεβού,καθόλου κουρασμένη ή κάτι που να δείχνει ενόχληση παρ'όλη την αφόρητη ζέστη και το πήγαινε έλα ,σαλόνι,δωμάτιο ,ντους κλπ.
Παρατηρώ κάτι άλλες και στραβώνουν τα μούτρα τους και ξυνίζουν.
Μου έλεγε διάφορα γλυκόλογα και κοπλιμέντα και με διαβεβαίωσε πως θα με βοηθήσει μετά να απαλλαγώ από τα λάδια που
θα χρησιμοποιήσει στο μασάζ.
Ξεκίνησε από τα πόδια ,καλό μασάζ, χαλαρωτικό ,με πίεση όσο πρέπει, όχι αθλητικό ούτε μάλαξη φυσιοθεραπείας αλλά ούτε και απλό πασάλλειμα. Τόσο όσο έπρεπε για να χαλαρώσω.
Δεν έχω και τεράστιες εμπειρίες πάντως σε εμένα ήταν ευχάριστο!!!
Κατά τη διάρκεια ,μιλούσε όσο έπρεπε και ανταποκρινόταν σε ό,τι τη ρωτούσα.
Όταν ήρθε η ώρα , αφού με καθάρισε όμορφα και γύρισα ανάσκελα,μου έφτιαξε την ανάκλιση και πέρασε προφυλ .
σχετικά καλό μπούκι με λίγο δόντι όμως. Αφού πήρε τον αέρα θα έλεγα,έβγαλε την καπότ και συνέχισε χωρίς!!! Είχε βάλει και λάδια στο στήθος κι έκανε ένα combo στόμα, βυζιά, λαιμό, αρχιδογλύψιμο σούπερ!!! Το έκανε με καύλα,με εναλλαγές αργό γρήγορο χωρίς να προσπαθήσει να σε τελειώσει σε καμία περίπτωση!!!
Αφού την περιποιήθηκα κι εγώ λίγο, το μουνάκι της μικρό με ικανή κλειτορίδα, μοσχομύριζε!!! Όλο της το σώμα μύριζε όμορφα σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας κι ας είχε ιδρώσει πολύ!!!
στήθηκε ανάσκελα και κάθετα στο μασαζοκρέββατο, πορνοσταρικά και μπήκα μέσα της σιγά και αργά αφού είχε προηγηθεί δεύτερο πέρασμα προφύλ.
Παρθήκαμε έτσι, με εμένα όρθιο ενώ τα χείλη μας ενώθηκαν αρκετές φορές και είχαμε κι επαφή με τις γλώσσες.
μετά από λίγο την ανέβασα όλη στο κρεββάτι κανονικά κι εγώ επάνω της ιεραποστολικά οπού ήρθε και η ολοκλήρωση.
μείναμε λίγο αγκαλιά, με χάδια και φιλάκια αρκετά gfe.
Σηκώθηκε και με βοήθησε να σκουπιστώ και να με χαρτί και οινόπνευμα μου πέρασε όλο το σώμα για να φύγουν και τα τελευταία λάδια. Εντύπωση μου έκανε πως έδωσε μεγάλη βάση σε αυτό, σκύβοντας μάλιστα να μου καθαρίσει και τα πόδια!!! Ενώ δεν την άφησα βέβαια, μπράβο της!!!
Μου έβαλε σε πλαστικό ποτηράκι αντισηπτικό στόματος και αφού μου ξαναέδωσε οδηγίες για ντους ,για το σφουγγάρι,για το betadine κλπ, βγήκε από το δωμάτιο. Τελείωσα κι εγώ με τα νερά ,ντύσιμο κλπ και ξαναήρθε φρεσκοπλυμένη ,φρέσκια και μοσχομυριστή!!! Κουβέντα γενικού ενδιαφέροντος, ευχαριστήρια και έξοδος με την κυρία Λίζα πάλι στην πόρτα με ευχαριστίες και ελπίδα να με ξαναδεί κλπ. Ελπίζω αυτό το κλίμα να διατηρηθεί και να μην αλλοιωθεί από το χρόνο και τη ρουτίνα.
Συμπερασματικά, εξαιρετική συνεδρία με μια πολύ έμπειρη μασαζοκόρη που κάτω από άλλες συνθήκες δεν θα επέλεγα λόγω σωματότυπου. Μου έδειξε πως ακόμα και οι αδύνατες κοπέλες, όταν έχουν θέληση και όρεξη να σε ευχαριστήσουν,το κάνουν !!!
Όπως έχω ξαναπεί όποιος ψειρίσει τη μαϊμού, θα βρει κάτι... εγώ όμως πέρασα σούπερ και οφείλω να το γράψω.
Τα 80 έουρος ίσως φαίνονται πολλά αλλά κι αυτό εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.
Υ.Γ Όπως λέω πάντα,η κριτική είναι καθαρά υποκειμενική και καθρεφτίζει μόνο τη δική μου άποψη τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο.
Αν έχω ξεχάσει κάτι,θα επανέλθω με σχόλιο.
Vamos Alania !!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.823
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Elganador, dinossaraek και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2021
Μεγάλη καύλα η Ρωσσίδα αν και λίγο σιτεμένη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1