Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323291
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο χρόνος είναι τό μόνο πράγμα που δεν μπορεί να σταματήσει ο άνθρωπος. Είναι η άμυνα της φύσης και η εκδίκηση της ταυτόχρονα, απέναντι στον άνθρωπο, πού προσπαθεί να κυριαρχήσει στο σύμπαν.

Επίσκεψη τις προάλλες στο ελαιοτριβείο της οδού Καλλιρόης, σε μια πολύ σύντομη επίσκεψη μου στην πρωτεύουσα, με σκοπο να συνευρεθω με την Τάνια, κορασίδα που είχα συνευρεθεί προ κορονοιου. Η Τάνια λοιπόν ήτανε σε δωμάτιο, και είχα άλλες τρεις επιλογές, μεταξύ Μαριάννας, και τής κορασιδος που φορούσε μάσκα και μου συστήθηκε σαν Ρούλα, και μιας τρίτης αδιαφορης για εμένα επιλογής, που δεν συγκράτησα το όνομα της.
Μαριάνα είχα την ξαναπάρει στο πολύ μακρινό παρελθον, και Ρούλα, στο πάρα πάρα πολύ μακρινό, στην Ομήρου.
Τολμώ να πω, ότι η Ρούλα, αν και φορούσε μάσκα, μου φάνηκε στο σώμα, πολύ καλύτερη από ότι την ήξερα πριν από, δεν τολμώ να πω πόσα, χρόνια.
Διάλεξα λοιπόν Ρούλα, η οποία με ρώτησε αν ήξερα το πρόγραμμα της. Δεν περίμενε βέβαια να της πω ότι την ήξερα από την Ομήρου, και ότι οι υπηρεσίες της, στιγματίζουν την πορνοπορεια ενος άνδρα.
Ενθουσιάστηκε που της είπα ότι ήταν ακόμα πιο όμορφη από τότε, όπως και για ένα μικρό τιπ που της έδωσα εκ των προτέρων, όταν μου είπε ότι θα μου προσφερε και το κωλαρακι της χωρίς εξτραδακι.
Και πράγματι, σαν να μην πέρασε μια μέρα, η Ρούλα, όχι μόνο ήταν Ρουλα, αλλά και πολύ καλύτερη από ποτέ. Τα έδωσε όλα.
Αυτή η γυναίκα, κανονικά, πρέπει να δίδασκει, τσιμπουκομασσαζ σε πανεπιστημιακό επίπεδο. Η ανάποδη πίπα της, είναι κάτι που μόνο αυτή ξέρει και κάνει. Τόσο ηδονικα, που επί δύο ημέρες το οκταποντο μου είχε πριστει σαν μελιτζάνα, και το κεφαλάκι ήτανε έξω από το καβούκι του, λες και μου είχαν κάνει περιτομή.
Αφού την πήρα σε όλες τις στάσεις φυσιολογικά, σε ένα αρκετά σφιχτό μουνακι, τελείωσα στα τέσσερα στο κωλαρακι της.
Δεν έχω τίποτα άλλο να πω για αυτή την γυναίκα, μόνο ότι ανήκει στην κορυφαία τριάδα εργαζομένων στον χώρο τού μασσαζ, που έχω γνωρίσει στην Ελλάδα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κωλο-γερος
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
35.073
Πόντοι:
18.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, rodriguez96, NICK TRIVE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2021
Η αλήθεια είναι ότι η Ρούλα σου τσιμπουκωνει μέχρι και τα δάκτυλα των ποδιών.
Σκούπα Hoover.
Gilf μεν αλλά ξέρει να σε ξεπουτσιασει.
review reaction 1 Karelis69, gatik, κωλο-γερος
19 Ιουλίου, 2021
Όποτε παω για τη Ρουλα ρε γαμωτο κολλάω γιατί είναι 50αρα. Φτάνω στην πηγη και δεν πινω νερο γιατί παραειναι μεγάλη για τα γουστα μου. Από καθαριότητα πως παει; Μυριζε listeryne το στρώμα της ή όχι; Η μουνάρα της και η κωλοτρυπίδαρα της καλή και ευωδιάστη;
19 Ιουλίου, 2021
Η Ρούλα είναι από τις πιο γοητευτικές γυναίκες του χώρου. Πεντακάθαρη και σχετικά σφιχτό μουνακι.
review reaction 1 baroc, Karelis69
19 Ιουλίου, 2021
Να μην αφησεις ανθρωπο να προκοψει εσυ ...
Εκει να μας ξαναβάλεις στο τριπακι των ηδονοτριβειων
review reaction 3 κωλο-γερος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4