Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785062
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα πρωί και καθώς βρέθηκα στην Αθήνα για δύο ημέρες δεν μπορούσα παρά να μην περάσω μία βόλτα από το εν λόγω ίδρυμα για να επισκεφτώ τη Μόνικα την αγαπημένη μου παρουσία εκεί για μένα τουλάχιστον αλλά και πολλών άλλων συναγωνιστών από ότι βλέπω. Πήγα το πρωί μετά από τηλέφωνο γιατί έπρεπε να φύγω αργότερα για ταξίδι. Η Μόνικα είναι μία όμορφη γυναίκα γοητευτική, κάπου στα 40 με μικρά ζουμερα βυζάκια ωραίο σφιχτό κορμί κ με ωραίο μαύρισμα λόγω μπάνιων, άλλωστε τη ξέρετε οι περισσότεροι, η οποία θέλει να περάσει καλά ο πελάτης μα πάρα πολύ καλά και κάνει τα πάντα για αυτό
Εγώ απόλαυσα το χαλαρωτικό μασάζ που κάνει , με χαλάρωσε πλήρως ήμουν εξαιρετικά πιασμένος. Μετά από αυτό αισθησιακά πήγε με αργές κινήσεις στο πέος μου το οποίο είχε ήδη γίνει πέτρα με τις φλέβες να πετάγονται από την καύλα και με το ζεστό της στόμα της και τη γλώσσα άρχισε να περνάει όλο τον κορμό από πάνω μέχρι κάτω και εγώ να χουφτώνω το υπέροχο κορμί της και τα καλοσχηματισμένα οπίσθια της

Μερικά φιλιά στο λαιμό στα χέρια και στα αυτιά πέρασμα λάστιχου και επιδόθηκε για περίπου 20 λεπτά σε ένα πολύ όμορφο σεξ με πάθος δύναμη και αισθησιακές φωνές. Στη συνέχεια αφού της έφαγα στη κυριολεξία και τα δύο της πόδια βάζοντας τα μέσα βαθιά στο στόμα μου της έκανα ένα λυσσασμένο γλειφομούνι μέχρι τη μήτρα όπου κρατώντας τα μαλλιά μου έχυσε το μουνάκι της κ ήπια όλους τους χυμούς που έβγαλε . Το τέλος ήρθε στα όμορφα πόδια της όπου έβλεπα το σπέρμα μου να κυλάει ανάμεσα στα υπέροχα δάχτυλα κ στις πατούσες της , έχω μία αδυναμία σε αυτό το φετίχ. Ίσως να μην είμαι απόλυτα αντικειμενικός με την Μόνικα γιατί είναι το αγαπημένο μου κορίτσι αλλά όποιον εγώ γνωρίζω δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσει καλά. Ευτυχώς που δεν είμαι Αθήνα γιατί θα κατέθετα όλο το μισθό μου στα πόδια της γοητευτικής αυτής κυρίας
Εις το επανιδείν κούκλα.
Εννοείται το το συγκεκριμένο μαγαζί έχει κ άλλες ωραίες κοπέλες και πέρασαν μεγάλα ονόματα από κει όπως όπως η Μελίνα τι τρέλα ήταν αυτή , τι καυλιάρα κοπέλα αλλά πάντα υπάρχουν και εξαιρετικές αδυναμίες κ συμπάθειες για αυτό αναφέρομαι με τέτοιο τρόπο στη Μόνικα , έχω περάσει υπέροχα και με άλλα κορίτσια στο ίδρυμα της κυρίας Ζάννας κ την ευχαριστώ θερμά για αυτό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2021
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
victoriatus
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
700
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, koukoskoukou, Pussy Doctor και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού