Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Μασατζίδικα 109670
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το δις εξ αμαρτην ουκ ανδρος σοφου λενε...Δευτερη φορα χθες λοιπον στο συγκεκριμενο στουντιο και παλι με την Ξενια!Μετρια προς κοντουλα με καρε ξανθο μαλλι και ισως κανα δυο κιλακια παραπαμω που τα εκρυβε κατω απο την κελεμπια που φορουσε!Σαν χωρος δεν λεω ειναι πολυ ωραιος και καθαρος ομως οι υπηρεσιες αρκετα μετριες.Η Ξενια μπηκε στο δωματιο ντυμενη σαν καλογρια ,χωρις να μιλαει πολυ πολυ και χωρις πολυ ορεξη.Το μασαζ ηταν αρκετα καλο αν και ξεχαστηκε στα ποδια αφηνοντας 5 λεπτα μολις για το υπολοιπο σωμα!Μολις περασε η μιση ωρα μου λεει θα γυρισεις και της απανταω ναι!Ξεκιναει να μου τον παιζει και της ζηταω να βγαλει τα ρουχα της αν μπορει και μου λεει ειναι 20 ευρω ακομα και μολις λεω συμφωνω μου λεει εχω περιοδο δεν μπορω!Τελικα μειναμε στο 50αρικο (30μασαζ+20 εκτονωση),μαλακια πολυ μετρια.Μολις μαλιστα την ρωτησα αν κανει καμια πιτα με κοιταξε με ενα βλεμμα λες και της εβρισα την μανα.Τελος παντων πολυ μετρια τα παντα περα απο τον χωρο εκει μεσα.Δεν υπαρχει περιπτωση να με ξαναδουν μετα απο δυο επισκεψεις που ηδη εκανα !
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2021
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, olddog, alpula και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού