Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 453719
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη φορά που την είδα και πρώτη φορά γενικά με τέτοια γαζέλα...Στο τσακ ήμουν να φύγω και η υπηρέτρια μου λέει γιατί δεν δοκιμάζεις;Λέω άντε πολύ πολύ χαμένο ένα εξηνταρι...Ποιος να φύγει τώρα και να ψάχνει από το Νέο Κόσμο σε άλλες περιοχές μέσα στη κίνηση και τη ζέστη...Αλλά από την αρχή το σώμα αυτής της μαυρουλας με είχε βάλει σε σκέψεις...
Η πορτιερισα με έβαλε στο μέσα δεξιά δωμάτιο να κάνω και το ντουζ μου και να σου έτοιμος ο δικός σου...Η Ανίτα ήρθε με τη βότκα που παραγγειλα στο χέρι.Ωραια σκηνή να μπαίνει με το ποτό στο χέρι αυτό το μωρό...Σαν σε κάτι παραλίες που έρχονται κάτι μουναρες Αφρικανες να σε περιποιηθούν..!Καλά ο δε κωλος τα σπάει πολύ κριμας ρε παιδί μου να μην παίζει κουλούρι...
Τώρα μασάζ μην περιμένετε το μασάζ της Σάρας που την είχα πάρει πριν καιρό και ξέρει μασαζ.Αλλα κάτι το ήρεμο το άντε να σε φτιάξω λίγο με το λάδι και μετά στα μπαμ το σεξ!Στο σεξακι πολύ καλή με εξέπληξε δεν το περίμενα από γαζέλα.Και όμως το έχει και έφυγα ικανοποιημένος.Αντε και καλή μου επάνοδο στα μασαζ!Καλή περίπτωση.Αν σας αρέσουν αυτές οι γυναίκες τότε ναι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.805
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Ntaffy2, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2021
σόρρυ αγαπητέ συνάδελφε... αλλά η Αννίτα δεν νομίζω πως δουλεύει αυτή την εποχή...
μήπως εννοείς την Άννα?
review reaction 1 koukos19
07 Ιουλίου, 2021
Η κοπέλα κάνει φουλ πρόγραμμα εκτός από κουλούρι?
Ρωτάω γτ στο παρελθόν την έχω φάει σε μασατζιδικο όπου η χρωματουλα, έκανε τα πάντα με προφυλακτικό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
07 Ιουλίου, 2021
Η ίδια είναι της άλλαξαν όνομα....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3