Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785373
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο υδράργυρος και οι καβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο οπότε αποφάσισα να επισκεφτώ το Oasis.
Ο χώρος και τα δωμάτια καθαρά αλλά μεγάλο μειον η έλλειψη κρεβατιού στο δωμάτιο.
Στην παρέλαση εμφανίστηκαν Μαρία, Σοφη, Μόνικα, Λία και Άννα.
Χωρίς δισταγμό επέλεξα την Άννα μια και όποτε έχουμε βρεθεί περνάω πολύ καλά.
Πήρα το πρόγραμμα των 80 ευρώ κυρίως για να το ευχαριστηθώ χωρίς πίεση χρόνου και λιγότερο αποβλεποντας στη δεύτερη εκτόνωση. Με τις καβλες που είχα μπήκα κατευθείαν στο ψητό. Φιλάκια στα δύο όμορφα βυζάκια της τα οποία είναι μεν μικρά αλλά έχουν δύο ρωγες κάγκελο που δεν χόρταινα να τις γλύφω.
Στη συνέχεια την ανέβασα στο κρεβάτι και της ζήτησα να μου προσφέρει το μουνάκι της στο στόμα μου. Εγλυφα και ταυτόχρονα την έπαιζα. Η Άννα άρχισε κυκλικές κινήσεις στη γλώσσα και άρχισε τα βογγητα. Παίζει και να εχυσε. Πάντως με καβλωσε πολύ. Οπότε συνεχίζουμε με πιπα ακαποτη και γρήγορα προφυλακτικό για να μπω μέσα της. Την ανέβασα επάνω μου και άρχισε τρελός χορός όπου δεν άργησα να καταθέσω στην καποτα μέσα στο μουνάκι της. Μετά προχωρήσαμε σε μέτριας έντασης μασάζ αλλά είναι του γούστου μου και εκ νέου έπαρση σημαίας. Τσιμπουκι, μασάζ, κωλοδακτυλο από μένα αλλά ου γαρ έρχεται μόνο το γήρας.
Ντουζάκι παρέα, φιλάκι και αποχώρηση.
Νάσαι καλά Αννουλα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stmen211
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, tonos17, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε χαίρομαι που πέρασες καλά. Η αννα είναι μια Αλβανίδα με βαμμένο καστανόξανθα μαλλί ,πεσμένο δυάρι στήθος από το ότι θήλαζε το μωρό της πριν τρία χρόνια ,γύρω στο 1,65 λεπτή ?Αν είναι η ίδια το κανονικό της όνομα δεν είναι αννα .Δουλευε και σε κάθετη στη Σόλωνας σε μασάζ παλιότερα .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1