Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169716
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα να κάνω επίσκεψη σε κατάστημα μασαζ πολύ καιρό και είχα μαύρα μεσάνυχτα.Η φάση μου είχε λείψει αρκετά και την προτιμώ από κάτι πιο απλο όπως σε στούντιο.
Και οι γκόμενες εκεί έχουν μείνει τα ίδια και τα ίδια.Παρκαρω λίγο πιο κάτω γιατι τις καθημερινές είναι λίγο τύχη στο να βρεις θέση λόγω περιοχής...
Ανέβηκα στο μαγαζί αφού μου άνοιξε η κυρια.Ησυχία σχετικά εκείνη την ώρα και η πορτιερισα μου έδειξε τις γυναίκες.Ειδα και το τούμπανο την Ελένη πολύ ωραίο μωρό αλλά επειδή είμαι πιο πολύ μιλφακιας διάλεξα τη Τζένη.Με πήγε στο δωμάτιο με ετοιμαστώ για μασάζ και να σενιαριστω.Ηρθε μετά από δέκα λεπτά ξεκίνησε μασάζ όπως ήμουν μπρούμυτα.Καλο μασαζ με σωστή πίεση φαίνεται ξέρει δεν είναι καμία χθεσινή σε αυτό.Και παρόλο που είχα πάρει μισάωρο δεν έκανε γρήγορα ίσα ίσα που τον μοίρασε καλά το χρόνο.Μετα κατέβηκε προς τα κάτω μου πήρε μια πιπα πέρασε το λάστιχο και μετά ακολούθησε σεξ όπου έχοντας την από πάνω μου δεν άργησα να τελειώσω...Φεύγοντας ρώτησα για τη Σβετλάνα αν έρθει ξανά και πότε αλλά δεν γνώριζε η κυρία δυστυχώς.Οποτε καλή επιλογή η Τζένη και θα περάσω ξανά για την Έλενα αν κάτσει ευκαιρία.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2021
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζενη
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.189
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ppcos, chris1955, Θέμης88 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού