Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 363 10
Μασατζίδικα 798447
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ημερομηνια κατα προσεγγιση
Λοιπον θελω κ γω αν κ δεν γραφω γενικα να αναφερθω στην Αγαπη.
Εμφανισιακα η κοπελα σε προδιαθετει για πολλα.ωραιο κολο κ κατι το προστυχο.περνω ν γω λοιπον το 30λεπτο προγραμμα κ παλι καλα που δεν την πηρα για 1 ωρα.
Δεν θα πω πολλα γιατι ειναι της ιδιας φασης με την εμπηρια του φιλου πιο κατω.
Ξενερωτη.ολο μη κ μη .χαλια μασαζ κ μια φαση αντε να τελειωνουμε .Πιπα τα βασικα κ στιλακι ξενερωτο στις απαντησεις καθε είδους.
προσπαθησα να πιασω λιγο κουβεντα να ζεστανω το κλιμα αλλα μπα.δεν γουσταρε ουτε αυτο.κ να πεις,
λογο το οτι ειμαι κ σχετικα νεος κ εμφανισιμος δεν πιστευω να την χαλαγε αυτο κ μην το δικαιολογητε καποιοι οτι ηταν κουρασμενη γιατι ηταν νωρις γυρω στις 12.η Αγαπη απο οτι εχω καταλαβει ειναι συχνα πυκνα ετσι αλλα αυτο πρεπει να αλλαξει η να αλλαξει η ιδια δουλεια αν την χαλαει.γιατι κ μας δεν μας περισσεύουν να τα κλαιμε καθε μια στο τοσο που προσπαθούμε να παμε εκει κ να χαλαρωσουμε κ να περασουμε καλα.
Με τα πολλα τελειωσα ενα ξενερωτο μασαζοραντεβου απλα εχυσα για να μην φυγω κ ετσι κ μαυρη πετρα.ποτε ξανα.
Βεβαια τα παραπονα μου εγιναν στην κ.Σοφία αλλα διχως να αλλαξει κατι απο οτι βλεπω κ γι αυτο θελω κ γω να βοηθησω οσο μπορω να μην τρώτε φολες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mdmax
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.099
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, baroc και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2021
ΣυνΔελφε καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ που μοιράστηκες την άσχημη εμπειρία σου μαζί μου και μαε γλυτώςες χρήματα .Θα τα είχες γλυτωσει και εσυ αν πριν πας διάβαζες τη κριτική του συναδέλφου που είπε ότι η αγάπη είναι μακράν χειρότερη απ» στουντιοκοριτσο...παντως Εχω φάει και εγω πολλές φόλες Ελπιζω Την επόμενη φορά που θα πας στο ίδρυμα να εχεις διαβάσει κριτικές για αλλες κοπέλες που αξίζουν ..
08 Ιουνίου, 2021
Γενικα φιλε μου διαβαζω κ εχω περασει πολυ καλα με πολλες απο κει μεσα απο πολυ παλιοτερα.αυτη η εμπειρια μου ειναι σχετικα παλια αλλα δεν αντεχω αλλο να τρωνε κ αλλοι μαζι μου φολα απο Αγαπη κ γι αυτό εγραψα.να σε παντα καλα!
16 Ιουνίου, 2021
Είχα πάει μαζί της πριν κάνα χρόνο Συγγρού και ήταν λες και πλήρωνε αυτή!!
16 Ιουνίου, 2021
Παλιά που δούλευε Εθ. Μακαρίου και στη συνέχεια στη Ζανα ήταν σούπερ σε όλα της. Κι εγώ τελευταία φορά την πήρα πριν από 2-3 χρόνια στη Συγγρού και απογοητεύτηκα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4