Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786652
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Λαγουμιτζή εχει συγκεντρώσει ολα τα φώτα τελευταία μιας και είναι ανοικτό και εχει πλήθος απο κοπέλες αλλα και πολλα θετικά σχόλια. Σήμερα Κυριακή ελλοιπαν Μάρτα και Μαρίνα και πραγματικά προβληματίστηκα αν επρεπε να φύγω μετα την παρέλαση. Τέσσερις στα δωμάτια και πέντε ελεύθερες, καμμία δεν μου έκανε κλικ αλλα οι πολυ θετικές κριτικές για την Κατια είχαν κάνει τη δουλειά τους και την επέλεξα.
Η δίκη μου αποψη για την εμφανιση: πολυ αδύνατη, όμορφο προσωπο που το βλέπεις όταν βγάλει τα γυαλιά στο κρεββάτι. Γενικά σωμα όχι ιδιαίτερα σεξουαλικο αλλα χωρίς κατι το αρνητικό με στηθος 2αρακι. Απλά πολυ αδύνατο.
Η κοπελα προσπαθεί να δημιουργήσει θετικό κλίμα απο την αρχή. Αυτο που πρέπει να πω είναι ότι είναι καλο και φιλότιμο παιδί που εχει πολλα χρονια εδώ και εκτιμά τα λεφτά που παίρνει αφου εχει κάνει όλων των ειδών τις δουλειές απο ότι μου ειπε, προσπαθώντας να σταθεί στο ύψος των απαιτήσεων. Τίμια!
Κοινωνική, με φουλ διαθεση, φιλια και στοματικο για ώρα. Η ίδια δέχτηκε όλο το δικό μου σενάριο χωρίς δισταγμό. Δυο φορές σεξ και στο τέλος μασαζ βασικού επιπεδου.
Γενικά δεν τα έκλαψα αλλα λόγω του ότι η εμφανιση δεν με τρέλανε μαλλον δεν θα προσπαθούσα ξανά......
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, alpula, Dr Lecter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2021
well said
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1