Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786595
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη απόπειρα με Αγάπη, καθαρά λόγω εμφάνισης. Η πρώτη είχε γίνει πριν από χρόνια στο αδελφό ιδρυμα (Σ 40-42) και με σχετική αποτυχία. Λόγω όμως της ΚΑΒΛΑΣ που εκπέμπει το κορασιο, είπα να παίξω επανάληψη (παρότι δεν μου πάει καλα αν έχει προηγηθεί αποτυχημένο πρώτο τεστ). Με χορό και κωλοτριψιμο με οδήγησε στον παραπάνω όροφο, στο αγαπημένο της δωμάτιο. Όλα με προδιέθεταν θετικά! Εμφανώς πιο χαρούμενη από την προηγούμενη συνάντησή μας, έστρωσε κρεβάτι κι άραξε για λίγο στοματικό. Την εγλειψα με όρεξη κι ανταποκριθηκε, ενώ μετά άρπαξε το καβλι μου και το πήγε τουφέκι στο, ειδικά αφού λουστράρισε λίγο μπαλάκια και κωλο. Πέρασε καποτα, ολοκλήρωσε μια τέλεια στύση μου και στήθηκε να τον πάρει στα 4. Τουρλωσε την κωλαρα της και υποδέχτηκε στωικά τα πρωκτικά καρφώματα. Αντέδρασε λίγο όταν πήγα να τη βγάλω και να την ξαναβάλω(ποναγε, λέει) αλλά έβγαζε ρεαλιστικές φωνουλες. Σε αυτή τη στάση την έχυσα, ενώ παρέμεινε γελαστή και μετά. Της ζήτησα να μου κανει λίγο μασάζ στην πλάτη, το οποίο δέχτηκε με χαρά, χωρίς να τη νοιαξει το ρολόι. Με πίεσε αρκετά, δίνοντας μου τη χαλάρωση που ζηταγα μετά το σεξ, ενώ τραγουδούσε καθ' όλη τη διάρκεια του πολύ καλού μασάζ της (το απολαμβάνει, λέει). Όταν της είπα να σταματήσει, νιαουρισε, μου έδωσε ενα φιλάκι, ενώ πήγαμε κάτω με το ασανσέρ όπου συνέχισε να μου κωλοτριβεται, προκαλώντας με να τη χουφτωσω κι άλλο (δεν έχασα ευκαιρία). Γενικά, σε σχέση με την προηγούμενη ξενερα που είχα φάει, έζησα κάτι εντελώς διαφορετικό. Παίζει να επιδιώξω συνάντηση σύντομα για να δω αν είναι σε τόσο καλό φεγγάρι. Για το ίδρυμα ούτε λόγος, η ποιότητα χώρου και υπηρεσιών είναι για εξωτερικό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.055
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, oxygen511, vagevag20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού