Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119240
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ως γνωστον οι καλες κοπελες σπανιζουν και εγω μιλησα με Λαγουμιτζη και εμαθα οτι η Μαρινα θα ηταν απασχολημενη για τις επομενες 2 ωρες ειχα τη φαινη ιδεα να παω απο Φραντζη... Στο 7 δεν ανοιγαν αλλα στο τηλεφωνο το σηκωσαν και ειπαν μονο σε γνωστους ανοιγουμε οκ whatever..Ετσι πηγα στο 4 που ειχα να παω πανω απο χρονο με την Ελενη τη Ρουμανα που ηταν αρκετα καλη. Το μαγαζι ειχε 2 μονο κοπελες μια Ελενη ελληνιδα ξανθια μεγαλοκοπελα και μια Στελλα μελαχρινη μιλφ με ωραιο κορμι. Η μαλακια μου ηταν οτι επελεξα την Ελενη .Ξανθια σχετικα αδυνατη μιλφ 45+ ελληνιδα, μολις μπηκε στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι καινουρια στο χωρο και ειναι ηδευτερη φορα της.. Τεσπα λεω για να δουμε.. Δυστυχως η συνεχεια ηταν αποκαρδιωτικη. Ξεκιναει με ενα μασαζ οπου παρολο που προσπαθουσε δεν το ειχε. Εγω αρχισα να σκεφτομαι τη μαλακια εκανα που δεν πηγα απο Συγγρου 40 να παρω κατι δοκιμασμενο και σιγουρο για μενα.Μετα παμε στα τους σεξ ??. Πρωτη φορα βλεπω γυναικα ηλικιας 45+ να μην ξερει να πιανει την πουτσα. Αυτες συνηθως ειναι φωτια. Μετα παει να βαλει και καποτα για να παρει πιπα ενω εξω δεν μου ειπε κατι τετοιο.. πιπα πολυ μετρια και μετα μου λεει το επικο, θα σε αφησω να κανουμε και σεξ?? Λεω δεν το ζω αυτο και μπηκα μεσα βαρεσα για ενα λεπτο μετα βγηκα τον επαιξα μονος και τελειωσα. Κανονικα ηθελα να φυγω αμεσα αλλα ειχα αλλα 20 λεπτα και της ειπα να συνεχισει μασαζ μπας και ηρεμησω. Συμπερασμα πεταξα κυριολεκτικα 80 ευρω τα οποια αν τα εδινα σε καμια Μαρινα η Αλισια απο τα κοντινα ιδρυματα θα ετρεμα απο καυλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinamitisc5, kaavlas, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2021
Το μαγαζί χρειάζεται ανανέωση σε όλα τα επίπεδα
26 Μαΐου, 2021
Φίλε μη στεναχωριέσαι .Ολοι έχουμε φάει παλτά . Ευτυχώς που ενημερώσεις να μη τη πατήσουν και άλλοι . Σε ευχαριστω .
26 Μαΐου, 2021
Ευχαριστούμε για την αναφορά. Χλέπα στην μάπα να φτιάξουν κεφάλι, άντε γιατί πολοί νομίζουν ότι τους χρωστάμε και λεφτά.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3