Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790779
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου εχυσα το πιπινι (Λιζα) περιμενα τη Μαρθα.Σκαει μυτη με χαμογελα .Ρωσιδα ,γυρω στο 1.68 ,γυρω στα 30 ,μαυρο μαλλι ισιο ,σχετικα μακρυ ,ωραια μελια ματια και ωραιο χαμογελο.Βυζι δυαρι λιγο πεσμενο(θηλαζε πριν καποια χρονια) αλλα ρωγα να κρεμας παλτο !!!Λιγο χοντρη γαμπα ,αλλα δε με χαλασε γιατι το σωμα ειναι σουπερ .Αν θυμαμαι καλα εχει και τατου .Καπουλια αλογου!!!Μου κανει μασαζ ( καλο ) για να χαλαρωσω και τη παω στο κρεβατι .Τη περιποιουμε και καβλωνει .Μου παιρνει πιπα για οσκαρ!!!Μπαλες ,ολο μεσα ,γλυψιμο κωλοτρυπιδας μου κλπ.Μου τον κανει πυραυλο και περναει το λαστιχο.Ξεκινα με reverse cowgirl ( κοιταγε το καθρεπτη και γαμιοταν ),μετα cowgirl,doggy etc!!! Η κοπελα εχει γεννηθει για να γαμιεται !Το ζει με το παραπανω και οταν χυνει σηκωνει ολο τον οροφο στον αερα .Αυτη γαμιοταν διπλα οταν πηδουσα τη Λιζα και με καβλωνε.Δεν ειπε οχι πουθενα (εκτος απο τη πισω πορτα ).Η κοπελα δε παιζεται και θα τη ξαναπαρω συντομα.
Υπηρεσιες : μασαζ ,handjob ,πιπα χωρις ,σεξ ,χυσιμο στο στηθος (δε θα ελεγε οχι και για το στομα) .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μάρθα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.641
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosam, alpula, bourdeliaris82 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού