Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107722
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα στην Λούντα την παρασκευή σχεδόν 4 ώρα το μεσημέρι μετά από πάνω απο 6 μήνες.
Στο χώρο είταν 5 κοπέλες οι οποίες δεν εμφανίστηκαν όλες να τις τσεκάρω. Συγκεκριμένα την παρελάσανε 3 κοπέλες.
Η πρώτη κοπέλα με κατσαρά μαλλιά βίδες η οποία ούτε καν μου είπε το όνομα της, η Αλίνα με την οποία πέρασα και μία πιο μίλφ με ξανθά μαλλιά που μόλις έβγαινε απο το δωμάτίο της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι.
Κοκκινομάλα απο πολωνία,πολύ καλός χαρακτήρας δεν χάλασε χατίρι σε τίποτα.
Ξεκίνησε μασάς στα πόδια πολύ σφιχτό και δυνατό όπως μου αρέσει αλλά για να μην χάνω χρόνο γύρισα και έκανα νόημα να ξεκινήσει να το παρασύνθημα. Τα έβγαλε όλα και μπήκα με τα σαγώνια στα ωραία στεκούμενα βυζιά της. Ούτε μικρά ούτε τορπίλες. Πέσανε φιλάκια με την γλώσσα,λαιμό και πολύ μπαλαμούτι και απο εμένα και απο την κοπέλα σε σημείο που με έκανε να νομίζω ότι δεν άντεχε να περιμένει απο την πείνα.
Φάσωμα σαν 15χρονα για κανα 3 λέπτο και να μου έχει γίνει ακόντιο. Της κάνω σήμα να κατέβει για πίπα όπως και έγινε χωρίς προφυλακτικό,πρίν προλάβω να τελειώσω το νόημα τον έχει πάρει στο στόμα και δεν τον αφήνει για 10 λεπτά με φτυσίματα και γλυψίματα σαν μανιακή όλο μέσα και να σπρώχνει και άλλο πίεση το κεφάλι για πιο κάτω, να αρχίζω να τα βλέπω μπλέ απο την καύλα.Φυσικά έγλειψε αρχίδια χωρίς να πώ τίποτα. Κοντά στα 10 λεπτά πίπας να είμαι έτοιμος να τα ρίξω.
-τελειώνω τώρα.
-ωραία φέρτα στο στόμα μου.
Να ρουφάει όλα τα σπέρματα στο στόμα της και να έχω αδειάσει και τα 2 αρχίδια. Τσίμπαγα τα χέρια μου να δώ ότι δεν βλέπω όνειρο.
5 λεπτά κενό να πιώ νερό και να συνεχίσει το μασάζ στην πλάτη γιατί δεν το είχε τελειώσει (μου το ζήτησε η ίδια)
Κάνει και την πλάτη και πετάω σπόντα για δεύτερο γύρο να την ευχαριστήσω.
Συνολικά 4 στάσεις 3 πάνω στο μασαζοκρέβατο και 1 στο καναπέ. Η αλίνα γαμιότανε μόνη της πάνω στο καυλί μου για πάνω απο 20 λεπτά.
Δεν κατάφερα να χύσω δεύτερη μετά απο αυτό που έγινε στην αρχή( το ήξερα σαφώς) αλλά ήθελα να δώ την αντιμετώπιση της.
Ο χρόνος παραμονής 1 ώρα χωρίς να πεί τίποτα κανείς, η λούντα ούτε καν ασχολήθηκε. Εγώ θα ξαναπάρω μόλις μου δωθεί η ευκαιρία.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2021
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dinamitisc5
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.190
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, Elganador, kaavlas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2021
Τρομερη κριτικη τι επαθες τυπε το περιγραφεις αψογα
18 Μαΐου, 2021
η αλινα ειναι εγγυηση οτι θα περασεις καλα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2