Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790779
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα κανονισει CG αλλα ακυρωσε λογω αδιαθεσιας ,οποτε τα κανονισα για αυριο.Παρολα αυτα πηγα στο μαγαζι στις 17:00 (γινοταν λιγο χαμος) και η κα Σοφια πηγε να τις φωναξει ολες ,αλλα τη σταματησα και πηρα Πωλινα (παρολο που το στανταρακι μου ειναι Κατια).Ρωσιδα γυρω στα 35 με ομορφα πρασινα ματια δυομισαρι στηθος (λιγο πεσμενο ) με ωραια ρωγα και λευκο δερμα.Δε μιλα Ελληνικα περα απο λιγες λεξεις ,οποτε η συνεννοηση εγινε στα Αγγλικα και λιγα Ρωσικα.Την ειχα κλεισει για μια ωρα ,αλλα μου εκανε μιση ωρα μασαζ και οταν τελειωσε πληρωσα για μια ακομα ωρα ακομα ωστε να εχω συνολικα μιαμιση για πηδημα .Το μασαζ το κατεχει ,οποτε με χαλαρωσε.Οταν ξαναρθε τη πηγα στο κρεββατι και πηρα πρωτοβουλια.Ηθελε να με πιπωσει αλλα δε την αφηνα .Αφου τη περιποιηθηκα κανα εικοσαλεπτο μου παιρνει πιπα με μαεστρια και με ρουφηγμα μπαλες!!!Ολο στο στομα και χωρις χρηση χεριων!Σουπερ απο αποψη τεχνικης .Περασμα σκουφου και εναλλαγη στασεων .Πηγα να το βαλω και στη πισω πορτα ,αλλα αρνηθηκε ευγενικα ,αν και δαχτυλο δεν αρνηθηκε.Τελικα πεταξα το σκουφο ,αφου κοντευε να τελειωσει ο χρονος οποτε τα πεταξα στο στηθος της.Γενικα περασα καλα ,αφου ειναι GFE κατασταση.Δεν εβαλα παραπανω βαθμολογια οσο αφορα την εμφανιση ,διοτι μου αρεσουν τα πιπινια ,ενω η κοπελα δεν ειναι .Συμετεχει σε ολα και δεν ειναι ψευτικη .Αξιζει τα χρηματα που εδωσα και δε το μετανοιωσα.Αν εδινε και πισω πορτα θα ηταν καλυτερα. Για καποιο λογο δε μπορω να γραψω τις υπηρεσιες οποτε τις παραθετω εδω :
Γλωσσόφιλα Μασάζ Πίπα χωρίς προφυλακτικό Σεξ handjob .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2021
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.641
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosam, xenitemenos1, alpula και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού