Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655878
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ελευθερος στην ζωή και με 3-4 μηνες χωρις σεξ δεν υπηρχε περιθωριο για αλλη αναβολη λογω κορωνοιου..Ελαχιστα μαγαζια ανοικτα απο αυτα που γνωριζω τουλαχιστον..Στο τηλ μου ειπαν για 6 κοπελες διαθεσιμες που τις 2 τις ηξερα σαν ματριοκακες,για τις 2 (Τζουλια και Αλεξανδρα)ειχα διαβασει σχετικα καλα σχολια και αλλες 2 που ηταν καινουριες οπως μου ειπαν..Δυστυχως αν και ερχομαι απο μακρια με αγχος για κανενα μπλοκο,δεν κλεινει ραντεβου τηλεφωνικα που θα ειχα παρει Τζουλια αν γινοταν αυτο..

Οταν πηγα στο μαγαζι διαθεσιμες ηταν μόνο 3 κοπελες..2 με κιλα που εγω δεν παιρνω ποτέ τετοιες και η Μινα που φαινοταν νορμαλ κορμι αλλα το προσωπο ηταν ασχημο για τα γουστα μου..Πάντα φευγω οταν βλεπω τετοιο ροστερ αλλα λογω απραξιας και μηδενικων αλλων επιλογων σε αλλο μαγαζι διαλεξα την Μινα παροτι ηξερα οτι θα το μετανιωνα..

Πλησιαζει σιγουρα τα 40,το προσωπο οπως εγραψα ασχημο,το σωμα αδυνατο αλλα αγυμναστο με χαλαρη κοιλιτσα και κωλο
Στο προγραμμα μου ειπε οτι δεν τα παιρνει στο στομα,πιπα συμπαθητικη με φτυσιματα,σεξ τιποτα αξιομνημονευτο,μασαζ σχετικα δυνατο και υποφερτο..

Δευτερη φορα δεν τελειωσα παρα την απραξια μου..Στο σοσιαλ ειναι καλη αλλα ειναι το τελευταιο που με ενδιαφερει..
Γενικα μια αποτυχια ολκης κυριως λογω εμφανισης της κοπελας..
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.284
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, alpula, black crow

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού