Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654583
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηρεμία, μες στα κρύα και στο ίδρυμα ησυχία.
Διαθέσιμη μονο η Αλεξάνδρα, ψηλή, λυγερόκορμη, με βυζάκια έτοιμα και ένα κωλαράκι πεταχτό, ένα σιβηρικό άλογο. Γενικά γραμμωμενο κορμί, με μαλακό δέρμα, που πρόδιδε τα +30 χρόνια της. Πρόσωπο γελαστό, με σκληρές λεπτομέρειες. Γενικά εντυπωσιακή, κορμί και στήσιμο χορεύτριας. Περάσαμε μέσα όπου ξεκίνησε ένα χαλαρό μασάζ, χωρίς πολύ ταλέντο και πίεση. Με το που έφτασε να χαϊδεύει κωλομέρια, άρπαξε το παπάρι από κάτω, το οποίο εκδηλώθηκε. Δόθηκε σύνθημα να περάσουμε κρεβάτι, όπου άρχισα να τη γλείφω. Μετά από λίγη ώρα ήρθε το τέλος (διπλό κατά τα λεγόμενά της). Έδειχνε να χύνει όσο κι αν συνέχιζα, οπότε της είπα να περάσουμε σε αλλαγές. Άρχισε να μου τον ρουφάει με μανία, είχα καβλώσει για τα καλά. Πέρασε καπότα και ξάπλωσε ιεραποστολικά. Δε δεχόταν φιλιά, αλλά ένιωθα την ανατριχίλα της, της ζητησα να γυρίσουμε στα 4. Στήθηκε χωρίς κλεψίματα, τον έπαιρνε γεμάτο σε όλη τη διαδρομή. Της είπα να ανοίξει τα κωλομέρια της όπου διαφάνηκε η σφιχτή τρυπούλα της. Τον έβαλα απαλά, αν και φαινόταν να ζητά ζοριλίκια, ενώ τα κωλομέρια της ήταν τέλεια. Δεν άντεξα πολλές πουτσιές ώσπου να χύσω. Πολύ καλή εμπειρία, μια ψόφια μέρα που μου ανέβασε το ηθικό. Εξαίρεση σε μια εποχή γενικότερης κατάπτωσης η συνεύρεση με την Αλεξ. θα προτιμηθεί ξανά, ίσως και σε ωριαίο πρόγραμμα. Αποχαιρετηθήκαμε με φιλάκι και 5λεπτο σόσιαλ κι ανανεώσαμε το ραντεβού μας.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.055
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, alpula, Errikos77 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2021
Τεράστιε!!!
S
Stambal1986
04 Φεβρουαρίου, 2021
Χμμμ;Χμμμ;
Σε προχθεσινή μου επίσκεψη η σεριφισσα μου είπε ότι η κοπέλα δεν κάνει πρωκτικο
05 Φεβρουαρίου, 2021
Που μπορεί για χίλιους δυο λογους
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3