Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 447588
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την χρονομηχανή ταξίδεψα 30 χρόνια ακριβώς πίσω.
Ευρισκόμενος στην 4η Ιανουαρίου 1991 περπατάω στους δρόμους της Νέας Σμύρνης,στέκομαι σε ένα περίπτερο όπου βλέπω τις εφημερίδες να αναφέρονται στο σκάνδαλο Κοσκωτά και την οξεία αντιπαράθεση μεταξύ των δύο μεγάλων κομμάτων της Ελλάδας. Αγοράζω μια από αυτές που έχουν και ερωτικές αγγελίες και εκεί ανακαλύπτω μια αγγελία να αναφέρει : "Μασάζ από ευπαρουσίαστη κυρία στην περιοχή της Αθήνας,τηλ 01ΧΧΧΧΧΧΧ. Παρακάτω από το περίπτερο βρίσκω τηλεφωνικό θάλαμο και με δύο κέρματα των δέκα δραχμών κάλεσα το τηλέφωνο. Μου απαντά η κυρία και μου αναφέρει ότι την λένε Έλενα.Κλείνουμε το ραντεβού και αφού ο χώρος βρίσκεται κοντά αποφασίζω να πάω με τα πόδια.Φτάνω στην πολυκατοικία που κατοικοεδρεύει η Έλενα και μου ανοίγει η κυρία της υπηρεσίας, άρτι αφιχθείσα από το Κονγκό τις Αφρικής. Η κυρία της υπηρεσίας μου προσφέρει καφέ και καθόμαστε λίγο στο σαλόνι και έπειτα με οδηγεί στο δωμάτιο για το μασάζ.Εκεί βγάζω τα ρούχα μου και περιμένω επιτέλους να δω την Έλενα από κοντά. Σε λίγο έρχεται η ευπαρουσίαστη Έλενα με φορώντας μόνο μια ρόμπα.Με χαιρετά και μου συστήνεται.Έπειτα μου ζητά να ξαπλώσω έτσι ώστε να ξεκινήσει το μασάζ. Ξαπλώνω και Έλενα αρχίζει να με χαϊδεύει με τα χέρια τις στα οποία πρώτα έχει τοποθετήσει λάδι από την Άπω Ανατολή. Ξεκινά από ψηλά από τον λαιμό,περνά στα χέρια,ύστερα στην πλάτη και συνεχίζει προς τα κάτω προς τα πόδια.Της αρέσουν τα σφυρηλατημένα μου πόδια και κάνει σχετικό σχόλιο :"Χμ πέτρα είναι τα πόδια σου!" της απαντώ ότι την ευχαριστώ για τα καλά της λόγια και κάπου εδώ ξεκινά το καλύτερο μέρος την συνάντησης και του μασάζ. Η Έλενα τοποθετεί λάδι σε όλο της το σώμα από τον λαιμό και κάτω και με επιδέξιες κινήσεις μου κάνει μαλάξεις με το πολύ απαλό και λείο της στήθος.Πολύ απολαυστικό αφού με αυτόν τον τρόπο μου καλύπτει σχεδόν όλο το σώμα. Στην συνέχεια το πράγμα πήγε σε άλλο επίπεδο αφού η Έλενα άρχισε να χρησιμοποιεί το ολόκληρο το σώμα της για να μου κάνει μασάζ. Ο συνδυασμός της τριβής όλου τους σώματός της με την επαφή των ευαίσθητων περιοχών μεταξύ των ανεβάζει την λίμπιντο στα ύψη. Σε χρόνο δεύτερο,η χρήση της γλώσσας η οποία περιφέρεται κατά όλο το μήκος και πλάτος του σώματός μου απογειώνει την αίσθηση σε κάτι μοναδικό. Έχοντας ανάψει για τα καλά προσφέρω το μόριο μου για περιποίηση,πράγμα που δέχεται η Έλενα με χαρά. Με στοματική δεξιοτεχνία περιποιείται το σύνολο της περιοχής με πολλή θέρμη ενώ είναι δεκτική στα αυταρχικά μου χτυπήματα στα οπίσθια της όπως και στο δακτυλικό ερεθισμό του πρωκτού της. Γυρνώ σε όρθια στάση για να είμαι πιο βολικά και της ζητάω να γυρίσει έτσι ώστε να διυσδείσω στον κόλπο της.Με χαρά γυρνά τα πανέμορφά της οπίσθια και της ζητώ να τον πάρει μέσα της. Η στάση αποδεικνύεται όχι και τόσο βολική έτσι της ζητώ να ξαπλώσω και να έρθει από πάνω μου. Η Έλενα ξαναδέχεται το πέος μου στην στοματική της κοιλότητα και έπειτα έρχεται με πολύ ωραίο τρόπο στηριζόμενη στις μύτες των ποδιών της καβάλα στο άλογο όπου μετά από λίγα λεπτά και αρκετά ανεβοκατεβάσματα έρχεται το επιθυμητό εκτονωτικό τέλος. Η Έλενα με ρώτησε αν θέλω νερό και μου πρόσφερε μιας και είχαμε λαχανιάσει κάπως. Στην συνέχεια μπαίνουμε μαζί στο μπάνιο όπου καθαριστήκαμε από τα λάδια,συζητάμε λίγο για την κατάσταση στην Ελλάδα και το σκάνδαλο Κοσκωτά. Αρχίζω να ντύνομαι και της αναφέρω πόσο χάρηκα για την γνωριμία μας.Με συνοδεύει ως την πόρτα όπου με ένα φιλί με χαιρετάει και παράλληλα ακούω την φωνή της Αφρικανής κυρίας της υπηρεσίας να με χαιρετάει και αυτή. Βγαίνοντας στο δρόμο βλέπω ότι δεν έχω πολύ χρόνο διαθέσιμο πλέον οπότε επιστρέφω με την χρονομηχανή στο παρόν.

Σημειώσεις :
Τα χρήματα είναι σε δραχμές αφού έχουμε ταξιδέψει στο 1991.
Κάθε σύμπτωση της ιστορίας με άλλη ιστορία είναι απλά τυχαία.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 1991
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
141
141
5000
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.810
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, ΑΝΤΖΕΛΟ, alpula και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2021
Έτος 2019.
Ίδια ακριβώς εμπειρία.
διάρκεια 60 λεπτά.
Κόστος 80ευρωπουλα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1