Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 445 10
Μασατζίδικα 659524
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγαινα για το Λαγουμιτζή, αλλά είπα να σταματήσω στο Συγγρου 40-42 για να δω τι υπάρχει διαθέσιμο.
και ήταν η Τζούλια, που μου κίνησε το ενδιαφέρον με την ασπρη ρόμπα της που κάλυπτε οριακά το πεταχτό κωλαράκι της.

Από περιγραφή ό,τι είπαν οι προηγούμενοι. Πιπινάκι, κοντουλα, ξανθα μαλλια ,ωραια ματια ,με το χαμογελο συνεχως, αδυνατο κορμι, μικρο 1,5αρι στηθος και ελαφρως ενισχυμένο πισω συστημα. Piercing στη μυτούλα της.

Επέλεξα το πρόγραμμα μισής ωρας για γνωριμίαΜατάκιΜατάκιΜατάκι
Η κοπέλα ηταν από την αρχή ζεστή, ομιλητική και με διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά.
Ξάπλωσα για να με λαδώσει λίγο για να μπούμε στο κλίμα...Μεγάλο χαμόγελο
Το μασάζ της καλό, σε όλο το σώμα όμως φανερά ερασιτεχνικό.
Μου είπε ότι έχει δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά στη Δάφνη και στην Καλλιθέα

Μετά από κανένα 10 λεπτο γύρισα από μπροστά, οπότε αυτή αρχισε ένα αρκετά καλό στοματικό με τη δεουσα περιποίηση και στα μπαλλάκια μου.
Οταν οι καύλες μου χτύπησαν κόκκινο της είπα να μου φορέσει το σκουφακι και να με καβαλήσει. Ανέβηκε το cow-girl και αρχισε να ανεβοκατεβαίνει στο στυλιάρι μου. Αφού έχυσε αρκετό ιδρώτα, τη γύρισα σε doggie 'οπου την "'εσπρωξα" αρκετά ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης μέχρι που κατέθεσα στην πλατούλα της.

Με σκούπισε, έκανα μπανάκι και με συνόδεψε στην πόρτα όπου με αποχαιρέτησε με φιλάκι.
Συμπερασματικά θα μπορούσα να πω ότι ήταν μια απολαυστική συνεδρία με ένα κορίτσι που θέλει να σ' ευχαριστήσει και προσπαθεί γι' αυτό.

Το "ίσως θα την ξανασυναντούσα" είναι γιατί επιδιώκω πάντα να γνωρίζω νέα πρόσωπα.

Αυτά από μένα και ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, chris1955, alpula και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2020
Καλησπερα φιλε. Ήταν ανοιχτό 15 Δεκεμβρίου? Χμμμ;Χμμμ; βλέπω και στο φραντζη 2 που ανοίγει αλλα μόνο για εκλεκτούς παλιούς. Στο 40 42 πήγαινα πάντα...
23 Δεκεμβρίου, 2020
Είναι ανοιχτό αυτές τις μέρες? Να δοκιμάσω λες?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2