Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 185455
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ρωινές καύλες και είπα να ξεφορτώσω.
Πέρασμα από το ελαιοτριβείο και η σερίφισσα μου έδειξε Λιζα και Σουζάνα. Το τσαχπίνικο στυλακι της Λίζας μου έκανε κλικ.
Η Λίζα από εμφάνιση είναι νιστιμουλα, κοντούλα αδύνατη με μικρά βιζακια και ωραίο κολαρακι. Απο ότι μου είπε έχει χρόνια στο κουρμπέτι.

Καταβάλω το αντίτιμο στη σερίφισσα, κανω ντουσακι κι ανεβαίνω στο μασαζοκρεβατο για μασάζ.
Εκεί πολύ μέτρια τα πράγματα. Μου χαϊδευε καθώς το μασάζ δεν το κατέχει. Μετά από κανά δεκαλεπτο "μασάζ" με δική μου προτροπή περνάμε στο κρεβάτι.
Ικανοποιητική πίπα με περιποίηση στα μπαλάκια. Γλώσσοφιλα δεν επεδιωξα λόγω covid.
Πρώτη σταση με αυτή από πάνω να χτυπιεται στο εργαλείο μου και να ανεβάζει στροφες. Εχει στενό μουνακι και γουσταρει να χοροπηδαει πάνω στην πουτσα. Αλλη μια σταση με ιεραποστολικό και καταθεση στα βυζακια της. μετα με καθαρισε από τα λάδια, εκανα ντουσακι, φιλακι κι εφυγα ξεφορτωμενος.
Αν εξαιρέσουμε το μασάζ πέρασα καλά, αλλά νομίζω οτι απαιτείται λιγο μεγαλύτερη προσοχη με το θέμα της καθαριοτητας του χώρου (σεντόνια κλπ).

Αυτά και ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2020
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, JOHN-PLAYER-SPECIAL, Ragnar(2)

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2020
Δεν το χει το Λιζακι με το μασάζ ούτε πρόκειται.Την έχω τιμήσει πολλές φορες
12 Φεβρουαρίου, 2021
πρόκειται για τη γνωστή παλιά Λίζα από Αχιλλέως Ν. Σμύρνη?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2