Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785500
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στο ίδρυμα πηγαίνω τα τελευταία 5-6 χρόνα (αν θυμάμαι με ακρίβεια) , έχοντας αποφασίσει να αφήσω το σύστημα των callgirls.

Αρχή έκανα στα μασατζίδικα από το 40-42 και στη συνέχεια επειδή με βολεύει καλύτερα η περιοχή του ΟΑΣΙΣ άρχισα να το επισκέπτομαι σχεδόν αποκλειστικά (αν και ακριβότερο κατά 20 ευρώ στα 2 σουτ).

Έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις κοπέλες και μεγαλοκοπέλες του ΟΑΣΙΣ και για την συγκεκριμένη μιλώντας , ήταν η 3η φορά.

Θεωρώ ότι πρόκειται για μια από τις καλύτερες επιλογές που έχει κανείς στο ίδρυμα, συνυπολογίζοντας υπηρεσίες, εμφάνιση, ηλικία και συμπεριφορά.

Είναι Αλβανικής καταγωγής αν δεν κάνω λάθος, γύρω στο 1,60 με καλό σωματάκι, ωραίο χαμόγελο και καλή συμπεριφορά.

Για τις αγωνιστικές της επιδόσεις μπορώ να πω τα καλύτερα. Καλή πίπα, στήσιμο άψογο όπως το θέλεις και δεν δείχνει να είναι διεκπεραιωτική. Δεν ισχυρίζομαι ότι το απολάμβάνει (δουλεία κάνει...) αλλά δεν έχει μια συμπεριφορά του ύφους "άντε τελείωνε μαλάκα μου".

Στο μασάζ είναι πολύ καλή!!! , άλλες έχουν το όνομα και άλλες την χάρη. Ξέρει και ασχολείται...και για να μην το τραβάω πολύ γιατί δεν μου αρέσει, πάντοτε φεύγω ικανοποιημένος μαζί της.

Θα μπορούσα να την επιλέγω αποκλειστικά...αλλά δεν είναι κακό να δοκιμάζουμε, έστω και με το ανάλογο ρίσκο να φάμε φόλα αλλά και κάνουμε τις αλλαγές. Όπως ανέφερα και εδώ αλλά και στο φόρουμ του ΟΑΣΙΣ , έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις κυρίες του ιδρύματος.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2020
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.892
Πόντοι:
3.425
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mamoon, tenten956, petergsp και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού