Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654490
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλή εβδομάδα σε όλους και εύχομαι να σας ξεκινήσει τόσο καλά όσο και σε εμένα !
Μπορώ να πω πως είμαι τακτικός πελάτης σε αυτό το κατάστημα και έχω κάποια στανταράκια μου εδώ . Μετά το διαχωρισμό Σ40-42 και Λ23,τα έχω και στα δυο καταστήματα . Τι να κάνουμε, αφού έτσι έγιναν τα πράγματα ...
Όλο το σ/κ είχα απίστευτες καύλες, όμως ήμουν εκτός και περίμενα πως και πως να λύσω αυτό το θέμα...
´Ετσι σήμερα κατευθύνθηκα όπου με πήγαινε το εργαλείο μου..
Ανέβηκα στον 3ό όροφο και έκπληξη ... μου άνοιξε η παλιά υπεύθυνη, η Μαργαρίτα, χαμογελαστή και ευγενική...όπως ποτέ!!!
Παρέλασαν οι γνωστές Αλεσια, Τζούλια και η καινούρια Μαρία.
Μου άρεσε η καινούρια κοπέλα, κοντούλα ,με έντονο κόκκινο μαλλί και αδύνατο σώμα . Ήθελα να την διαλέξω, όμως αυτή έμπαινε σε δωμάτιο. Ενδιαφέρουσα παρουσία . Ρώτησα την υποδοχή για τις υπηρεσίες που προσφέρει ... μου ανέφερε ότι δεν κάνει πρωκτικό ,όμως η κορασίδα είναι πολύ περήφανη για το επαγγελματικό μασάζ που προσφέρει.. ούτε θυμάμαι τα είδη... κάτι αθλητικό, θεραπευτικό, κουάσα αν δεν κάνω λάθος και κάτι ακόμα...
Άλλη φορά όταν δεν θα είμαι πολύ φορτωμένος θα τη δοκιμάσω οπωσδήποτε
´Ετσι λοιπόν διάλεξα ποια;;; Ναι ! Την Αλεσια!!!
Οι γνώστες ξέρουν τι μαγικιές υπηρεσίες προσφέρει στον κόσμο! Κάνει απίστευτα πράγματα στο δωμάτιο, που δύσκολα βρίσκεις πλέον . Δεν υπάρχει κάτι που δεν κάνει η γυναίκα ! Άσχετα με την ηλικία, κάνει κωλοτούμπες και όχι μόνο! Δεν λέει όχι σε τπτ! Αντέχει τα πάντα και όλα με διάθεση !!! Η πίπα απίστευτη με πολλά σάλια, γλύψιμο μπαλίτσες και άλλα σημεία. Ο κώλος όλα τα λεφτά ! Σε ξεζουμίζει! Δεν μένει ούτε σταγόνα! Σε γλύφει από πάνω μέχρι κάτω !!! Ο,τι θες!!!
Ακόμα μια φορά μου είχε αποδείξει ότι είναι κορυφαία !!! Έφυγα απόλυτα ευχαριστημένος και χαρούμενος να ξεκινήσω καλά την εβδομάδα μου!!! Καλά να περνάτε !
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panathasta, goustaro_milf, mutsodringo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού