Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 6 10
Μασατζίδικα 34477
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Εύα την είχα κοζαρει από προηγούμενη μου επίσκεψη στο ίδρυμα.Και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου να τη δοκιμάσω.Πρωινη επίσκεψη τέρμα καυλωμένος,μπαίνω για ντουζακι και ξαπλώνω στο κρεβάτι του πόνου και της ηδονής.Η Εύα απλά ΞΕΡΕΙ να κάνει μασάζ.Με έλιωσε!Τέτοιο μασάζ δεν μου έχει ξανακάνει κάποια αλλη.Οταν μετά από 45 και λεπτά γύρισα μου κάνε πίπα ακαποτη με φτυσιματα ανέβηκε από πάνω και δεν άργησα να τελειώσω.Στα πλην ότι δεν επαιξε γλωσσοφιλο ούτε καν φιλί.Κατοπιν με έπλυνε στην ντουζιέρα και την αποχαιρετησα.Juicy γκόμενα πολύ καλό και δυνατό μασάζ,και για όποιον γουστάρει pse κατάσταση προτείνω ανεπιφύλακτα.Τελειωνοντας να πω για την υποδοχή από την Κατερίνα ήταν και πάλι εξαιρετική και..Κατερίνα;Ποτέ θα μπούμε στο δωμάτιο και μαζί;;;
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
101
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stambal1986, Constantinos27, ZeroTolerance και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2020
Τίτλοι τέλους για αυτό το μαγαζί, πολύ πόλεμο και καταγγελίες, οι πιο πολλοί καταλαβαίνουν από που. Κρίμα γιατί ξεκίνησε με πολύ καλές προδιαγραφές. Όταν χαλάς την πιάτσα, προσφέροντας ποιοτικά προϊόντα σε ένα βοθροκύκλωμα, (εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων), αυτά παθαίνεις.
21 Οκτωβρίου, 2020
Δεν καταλαβα το τίτλοι τέλους έκλεισε ;
22 Οκτωβρίου, 2020
Είχα πάει την προηγούμενη εβδομάδα Κυριακή.Επερνα τηλ αλλά δεν το σήκωναν.Τωρα κτλβα το γιατί γαμωτ..ΛύπηΛύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3