Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655760
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατ αρχην να πω οτι προκειται για αλλη Αλεξανδρα,απ αυτην που υπαρχει τωρα στις αναφορες με κριτικες,για τις κοπελλες που εργαζονται αυτη τη στιγμη στο μαγαζι.
ειδα στο φορουμ οτι ειχαμε δυο νεες παρουσιες και περασα μια βολτα για αναγνωριση.
επιλογη της Αλεξανδρας λοιπον σαν πρωτη επιλογη απο τις δυο τους,αφου προσφερει και φουλ προγραμμα και η Τζουλια που ειναι η αλλη νεα παρουσια,πηγε για την επομενη φορα,αφου μου φανηκε κι εκεινη ενδιαφερουσα.



Αλεξανδρα.

κανονικο προς το ψηλο αναστημα για γυναικες. γυρω στο 1,70 την κοβω.
32-33 ετων περιπου,απο κοντα στο Βλαδιβοστοκ μου ειπε οτι καταγεται, δε θυμαμαι ακριβως το μερος. καπως Χαρ... κατι. δε θυμαμαι.
μετριας εμφανισης,ξανθια με μακρια μαλλια,κανονικο σωμα,μικρο στηθος,λιγη χαλαρωση στην κοιλια και στον κωλο,
αλλα σε φυσιολογικα πλαισια και οχι κατι το αντιαισθητικο.
πηρα το προγραμμα της μιας ωρας και μετα το φρεσκαρισμα μου,περιμενα να επανελθει η κοπελλα παιζοντας με το κινητο στον καναπε.



ο αγωνας αρχισε εκει στον καναπε.
το κοριτσι μπαινοντας εβγαλε τα ρουχα του και λεγοντας δυο λογια αναγνωριστικα στην αρχη,ηρθε και καθισε πανω μου αρχιζοντας τα φιλια.
επιφανειακα φιλια στην αρχη αλλα μετα ανοιχτηκε κι αλλο και εγιναν βαθυτερα και πιο υγρα.
σε λιγο εκατσε στα γονατα και ξεκινωντας το στοματικο αμεσως καταλαβα οτι ειναι μαστορισσα.Ναι!
η κοπελλα κανει οπως ειπα μαστορικη πιπα. σαλιωνει το πεος σε ολο το μηκος του στην αρχη κι επειτα πρωτα περιποιειται μονο το κεφαλι και μετα αρχιζει να τον παιρνει μεσα της.
περιττο να πω οτι τον επαιρνε ολον μεσα για πλακα. αισθανομουν τα χειλη της να τερματιζουν πανω μου και να τον κραταει μεσα της για αρκετο χρονο.
σηκωθηκα ορθιος για να την διευκολυνω στο εργο της κι αμεσως αρχισε γλυψιμο στα διδυμα απο κατω.Ναι!Ναι!
μετα απο τετοιο ρουφηγμα δεν ειχα πολλα περιθωρια να κρατηθω κι ετσι η πρωτη πιστολια εφυγε στο στομα της κι η κοπελα συνεχισε το γλυψιμο ωσπου στο τελος τα καταπιε!!!ΚουλΚουλ


χαλαρωση για μασαζακι λοιπον για τη συνεχεια.
η κοπελλα δεν ειναι ακομα τοπ στο μασαζ,αλλα σιγουρα ειναι ανω του μεσου ορου.
περασε απο ολο το σωμα μου και ποτε με ελαφρες και ποτε με πιο δυνατες πιεσεις με αποφορτισε πληρως.
ειχαμε και λιγη κουβεντα στα Ελληνικα παντα,για διαφορα θεματα κατα τη διαρκεια του μασαζ κι ετσι ο χρονος περνουσε ευχαριστα.
εδω θα πω ομως οτι καλο θα ειναι να προσεξει λιγο τη διαχειριση του χρονου της και τον πιο σωστο διαμοιρασμο αναμεσα στο μασαζ και το σεξ.
αν δεν ελεγα με τροπο εγω να περασουμε στο δευτερο γυρο,ισως να καναμε ακομα μασαζ.
δε λεω οτι το εκανε επιτηδες η κοπελλα,αλλα ισως επειδη δουλευει μια βδομαδα μονο οπως μου ειπε,να μην εχει συντονιστει πληρως ακομα.
καλο ειναι παντως οσοι την επιλεξετε να το ξερετε.


για το δευτερο γυρο μεταφερθηκαμε στο κρεββατι και ξεκινησαμε παλι με στοματικο απο πλευρας της.
μου αρεσε τοσο ετσι οπως το εκανε που δεν ηθελα σχεδον να κανω σεξ.
δεν γινοταν ομως.
επρεπε να φαω και κουλουρακι αφου προσφεροταν.ΓλώσσαΓλώσσα
την εβαλα στα τεσσερα λοιπον και πρωτα την πηρα κανονικα για λιγο. για ζεσταμα που λενε.
μετα σηκωθηκα και πατωντας στα ποδια μου την πηρα απο πισω σε doggy style.
δυσκολευτηκα να μπω αφου ηταν σφιχτη αλλα μετα η αισθηση ηταν ευχαριστη.
τελειωσα μεσα της κρατωντας την απο τα καπουλια και οταν βγηκα ξαπλωσα στο κρεββατι να ηρεμησω λιγο πριν παω για ντουζ.
μολις ειχε τελειωσει μια ωραια συνεδρια.


η κοπελλα λοιπον για μενα ηταν μια καλη επιλογη. περασα αρκετα καλα.
ηταν αποδοτικη περισσοτερο στο σεξ και λιγοτερο στο μασαζ,οπου εκει εχει περιθωρια βελτιωσης.
αλλωστε μια βδομαδα δουλευει μονο οπως ειπε.
λιγο καλυτερη διαχειριση στο χρονο να κανει κι ολα θα πανε καλα στη συνεδρια μαζι της.
βαζω και μια φωτο του δωματιου ετσι για να υπαρχει και σε κριτικη.
δεν ξερω αν ανεβει και μια της πορτας κατω που ρωταγαν παλιοτερα.

αυτα απο μενα. να περνατε καλα.






δεν ξερω αν πηρε ολες τις επιλογες στις παρασχεθεισες υπηρεσιες και στη βαθμολογια μου βγαζει επιλογη μεχρι 7.
η βαθμολογια που εβαλα ειναι:
Εμφανιση: 7
Χωρος: 8
Ποιοτητα μασαζ: 7
Σχεση αξιας/κοστους: 8
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IMG_20201004_180951_1_598x800
IMG_20201004_180425_598x800
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.462
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΧΧΧ-Man, black crow και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2020
το γραφω εδω σαν σχολιο γιατι μαλλον ή εγω κατι δεν εκανα καλα ή δε δουλευουν οι πολλαπλες επιλογες στις κριτικες για μασαζ.

Πεδιο: Παρασχεθεισες υπηρεσιες


το σωστο service που ελαβα ειναι:
Handjob
γλωσσοφιλα
μασαζ
πιπα χωρις προφυλακτικο
πρωκτικο σεξ.
08 Οκτωβρίου, 2020
Αυτο που λες συμβαινει και σε μενα και δεν μπορω να βγαλω ολες τις παρασχεθεισες υπηρεσιες.
Δεν μπορω να το δουλεψω .Μαλλον οι υπευθυνοι πρεπει να το κοιταξουν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2