Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 363 10
Μασατζίδικα 797110
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από ένα υπέροχο γεύμα στον Ζορμπά στο Μικρολίμανο με κάποιο πελάτη μου, τα ψαρικά και τα μαλάκια έκαναν την δουλειά τους και με έπιασαν φουσκοθαλασσιές.

Οι γκόμενες όλες ακόμα στις δουλειές τους, και βαριόμουν να τις περιμένω.
Οι ορέξεις απαιτούσαν κάτι πιο άμεσο.

Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί όπου η ευγενέστατη κυρία Σοφία με ενημέρωσε ότι όλα τα στανταράκια μου, για μια ακόμα φορά, είτε έλειπαν, είτε ήταν απασχολήμένα.
Ημουν έτοιμος να την κάνω, αλλά η κυρία Σοφία μου πρότεινε την Τάνια.

Η Τάνια είναι Ρωσίδα ξανθιά. Συμπαθητικό πρόσωπο με όμορφα μεγάλα μπλέ μάτια. Δεν είναι πρώτο μπόι ούτε πρώτη ηλικία. Γύρω στο 1,60 την έκανα με το ζόρι και κάπου γύρω στα 37 της χρόνια.
Καλές αναλογίες με δυάρι βυζί, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Μέχρι στιγμής μια καλή μετριότητα. Μέχρι στιγμής όμως. Διότι από εδώ και πέρα το σκηνικό αλλάζει άρδην όταν περνάμε στο τομέα των υπηρεσιών.

Η Τάνια φιλάει βαθιά και όμορφα. Ανταποκρίθηκε άριστα στις πρωτοβουλίες μου και ζούσε έντονα και παθιασμένα όλη τη φάση. Το ‘’αιγαίον πέλαγος’’ στα ενδότερά της που εξερευνούσα με τα δάκτυλά μου φανέρωνε ότι η όλη φάση δεν ήταν προσποιητή. Το αισθανόταν και το ζούσε πραγματικά το σεξ η γυναίκα.

Παίχθηκαν δύο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ για να ξαναοπλίσω. Στην αρχή διάφορες στάσεις από μουνί και στο τέλος κώλος.

Στη δεύτερη φορά ενώ τη γάμαγα δυνατά από το κώλο έπαιζε ταυτόχρονα με τη κλειτορίδα της βγάζοντας ωραίες αισθησιακές κραυγούλες. Μέχρι που σε κάποια στιγμή τράβηξε ένα μπροστινό πλονζόν έτσι όπως ήταν στα τέσσερα στημένη, ξέφυγε από την ‘’λαβή ‘’ μου και έβγαλε μια κραυγή που πάω στοίχημα ότι από τον τρίτο που είμασταν ακούστηκε στο ισόγειο.

Εμεινε λίγο έτσι βαριανασαίνοντας και αμέσως σηκώθηκε με ξάπλωσε και αφού έβγαλε τη καπότα άρχισε ένα γκάγκινγκ για σεμινάριο μέχρι που γρήγορα παρέδωσα στο στόμα της.

Ανοιξε λίγο το στόμα της και άφησε λίγο από το ‘’μέιγμα’’ να στάξει στα χείλη και στο πηγούνι της με ένα βλέμμα όλο νόημα. Η προδιάθεσή σου ήταν να χαμογελάσω, όμως δεν μου βγήκε σε γέλιο, αλλά σε μια περίεργη ικανοποίηση.

Για την πληρότητα της κριτικής να αναφέρω ότι το μασάζ της ήταν επίσης πολύ καλό για να μην πω εξαιρετικό.

Ετσι λοιπόν από εκεί που δεν το περιμένεις περνάς καλά με κοπέλες που από πλευράς εμφάνισης κάποιος θα έλεγε ότι είναι μέτριες, αλλά κρύβουν μέσα τους ένα ηφαίστειο που όποιος το ξυπνήσει περνάει καλά. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, HEY_YOU!, koumanidas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2020
Πρέπει να έχυσε ποτάμια ή πουτανα τυπε, πλημμύρισε ένα υπόγειο που έχω στη χαμοστερνας...

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1