Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253668
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη Φθινοπωρινή μασαζοπροσπάθεια στο παλιό ελαιοτριβείο που ξανάξοιξε.
Το ρόστερ μικρό, 2 μόλις κορίτσια, Ρούλα μελαχρινή και Άννα ξανθιά. Πολύ μέτριες παρουσίες θα έλεγα.
Η σερίφισσα σούπερ!!! μιλφογκίλφ που αν πέρναγε δωμάτιο αυτή θα διάλεγα!!!Γλώσσα
Διαλέγω Ρούλα και μου προσφέρουν νερό εμφιαλωμένο και μπαίνω για ντους.
Η κοπέλα ήρθε, κοντούλα, μελαχρινή, μερικά τατουάζ επάνω της (όχι μεγάλα) , κανονικό στήθος, μικρές σκληρές ρώγες, χαμηλό ,τσουπωτό κωλαράκι, απλός καθημερινός σωματότυπος που συναντάς κατά χιλιάδες κάθε μέρα στο δρόμο.
Γδύθηκε, με πασάλειψε κι έκανε ψευτομασαζάκι, πιο πολύ χάδια παρά μασάζ. Παράλληλα είχα αρχίσει κι εγώ το χούφτωμα!Ματάκι
Με γύρισε ανάσκελα κι αμέσως άρπαξε τον σηκωμένο πέοντα στο στόμα, ακάπωτα, ενώ παράλληλα της έπαιζα το μουνάκι.
(Μια υποψία μυρωδιάς την είχε,δεν ξέρω,έκανε και ζέστη...)Χμμμ;
Προφυλακτικό και ιεραποστολικό, πολύ girlfriend με αληθοφανείς αναστεναγμούς και ψιλοβογγητά όχι πολύ ψευτιές.
Τελειώσαμε στο μασαζοκρέββατο με μια μόνο στάση αλλά αρκετή ώρα γαμήσι. Γλυκές αγκαλιές, σαν να είσαι με το κορίτσι σου. Ήσυχα πράγματα!!!
Αρκετό σόσιαλ με την κοπέλα που ήταν πολύ ευχάριστη!!!
Πολύ ευχαριστημένος από το δεύτερο μέρος και από το κορίτσι κι εδώ έρχεται το μεγάλο "αλλά"...Λύπη

Α) Τα 60 ευρώ τα θεωρώ πολλά!!!
Β) Ένα μαγαζί που θέλει να κρατηθεί ,σε μια περιοχή μακρυά από το κέντρο, πρέπει να κάνει τη "διαφορά"!!!
Στα κορίτσια;;; Στις υπηρεσίες;;; Στις τιμές;;; Δεν ξέρω, ρωτήστε κάποιον ειδικό του marketing.

Να ξηγηθώ: Προσωπικά με βολεύει η περιοχή.
Δεν έχω παράπονο ούτε από το μαγαζί ούτε από το κορίτσι αλλά...
Το μασατζίδικο αυτό έχει ανοίξει κι έχει κλείσει πολλές φορές.
Παρ'όλα αυτά δεν έχει αλλάξει κάτι... Ούτε ανακαίνιση , και το ρόστερ μέτριο.
Φοβάμαι πως γρήγορα θα έχει την ίδια τύχη, πράγμα που απεύχομαι επειδή με βολεύει.

Υ.Γ Όπως πάντα,να τονίσω πως η κριτική είναι υποκειμενική και αντιπροσωπεύει το δικό μου γούστο και κριτήριο τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο.
Καλά να περνάτε!!! :hi
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2020
Κόστος συνάντησης
58
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.823
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis zagouras, pirateman και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2020
Φίλε συμφωνώ απόλυτα, πρέπει να μάθουμε πώς γίνεται να πάρουμε την Βίκυ στο δωμάτιο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1