Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Μασατζίδικα 53482
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα από το μαγαζί της Μάγγυς για πρώτη φορά το καλοκαίρι του 2015 όταν ακόμα ήταν στην Εγνατία. Είχα ήδη κοζάρει την Κάτια από μια άλλη φορά που είχα πάει να τσεκάρω το ρόστερ. Με το που φτάνω μπροστά στην πόρτα τη βλέπω να κατεβαίνει τις σκάλες. Μπαίνω μέσα, με καλωσορίζει η αρχόντισσα Μάγγυ με τον δικό της μοναδικό τρόπο που σε έκανε να νοιώθεις βασιλιάς, μου δείχνει τα κορίτσια που δούλευαν, "είναι και η Κάτια" μου λέει "που κατέβηκε για λίγο κάτω". "Ναι την είδα, αυτή θέλω" της λέω και με στέλνει για ντουζάκι. Με το που τελειώνω το ντους μπαίνει μέσα η καυλιάρα Αθηνά (την οποία πήρα στην επόμενη επίσκεψη) με ένα τιγρέ φορεματάκι, με βλέπει γυμνό, κάτι που με καύλωσε πολύ, με χαιρετάει και βγαίνει. Μπαίνω στο δωμάτιο, ξαπλώνω, έρχεται το κορμί η Κάτια, με ρωτάει τι πρόγραμμα θέλω, της λέω το απλό, βγάζει τα πάντα εκτός στρίνγκ και αρχίζει ένα τέλειο μασάζ. Στη διάρκεια έβλεπα ότι η γκόμενα ανέβαζε ταχύτητες και ότι είχαμε να κάνουμε με τεράστιο ταλέντο του ερωτικού μασάζ. Έτσι λοιπόν της λέω ότι θέλω να αλλάξω από απλό σε στοματικό. Αμέσως η Κάτια έβγαλε το στρίνγκ όπου εκεί άρχισαν τα τσιφτετέλια! Μουνοδαχτυλιάσματα, γλυφομούνια, γλύψιμο στα βυζιά, χούφτωμα στην κωλάρα της κλπ κλπ. Με είχε κάνει τούρμπο! Αφού φτάναμε στο φινάλε του έργου πλησιάζει τον παίρνει στο στόμα και αρχίζει ρε μάγκες μια πίπα για όσκαρ, σεμινάριο και masterclass!!! Λίγο πριν τελειώσω κι ενώ τον είχε όλο μέσα, έβλεπα να τρέχουν σάλια από το στόμα της, σαν νερά, τέτοια μανία, τέτοιο πάθος είχε με το στοματικό στη διάρκεια του αγώνα! Με το που φτάνει το τέλος, δεν έχω ξανανοιώσει τέτοιο οργασμό σε στοματικό ποτέ μου!!! Το θυμάμαι ακόμα και ανατριχιάζω (και όχι μόνο)!! Με τρέλανε! Με έστειλε αδιάβαστο και στην αναφορά του λόχου να εξέλθω, ημι-ανάπαυση! Δεν περιγράφω άλλο! Το μαγαζί της Μάγγυς ήταν THE BEST OF THE BEST και οι κοπέλες εκεί μέσα ό,τι καλύτερο υπήρξε ποτέ στα μασατζίδικα της πόλης μας!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2015
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
psix_fan
Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
458
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, George_282

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2020
Τυπε 2020
19 Αυγούστου, 2020
ΠΑΣΟΚ
19 Αυγούστου, 2020
greekfeet μη μου το θυμίζεις.. Μεγάλο χαμόγελο
19 Αυγούστου, 2020
Spartan2 είδες τι ωραία ήταν τα μασάζ επί ΠΑΣΟΚ? Κουλ
20 Αυγούστου, 2020
Με πέντε χρόνια καθυστέρηση, ποιά η αξία της κριτικής? Δουλεύει η ίδια κοπέλλα στο εν λόγω Ίδρυμα? Εξακολουθεί να παρέχει τις ίδιες υπηρεσίες?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5